reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Hej Dziewczyny!!!
Z surowym jest tak: mięso może mieć toxo, a śledzie i mleko listerie. A wsio może mieć jeszcze beztlenowce, które są najbardziej niebezpieczne, bo nie potrzeba im do rozwoju tlenu. I ja właśnie zaliczyłam beztlenowca:crazy: Teraz wystrzegam się surowizny, mięso przerabiam tylko w rękawiczkach chirurgicznych... Nie jest się w stanie ocenić, czy na 100% mięso, ryba jest z dnia dzisiejszego, a wq dzisiejszychb czasach raczej nie jest...:baffled:
 
reklama
Na film znajomi nas wyciągli sama bym się chyba nie zdecydowała :-p
Taki normalny, śmieszny troszkę mało
ale ja wymagająca jestem :tak:

Sarka tez bym na to poszła bo lubię bajeczki :-D
jak bedzie maluch wreszcie bez krępowania się będę zaliczać wszystkie bajki:-p

Tak sobię myślałam dziś i nie moge się doczekać maleństwa
niby czas tak szybko leci ale tak bym chciała już go mieć :sorry2:
 
Witam się i ja ;-)Znowu niestety z bólem głowy, ale ciśnienie dziś niskie i pogoda szaro-bura :baffled:
Ciril nastraszyłaś mnie tymi śledziami :szok: Bo ja ostatnio strasznie mam na nie ochotę i się zajadam:sorry2:
Fiolka i jak wrażenia po filmie, warto obejrzeć?
Lilith jak tam sytuacja u ciebie? Wszystkie się tu martwimy i trzymamy &&& żeby było ok :blink:
 
Jestem , jestem :)

Po wczorajszym ostatnim poście wzięłam no-spe i połozyłam sie na kanapie ... po około 30 minutach spokojnego leżenia ból juz nie był taki ostry. Zanim połozyłam sie spac juz nic nie bolało.

Dzisiaj za to troszke pobolewa ale nie tak jak wczoraj ...raczej mam wrażenie jakby malutka mi na cos naciskała. Jeżeli ból dzisiaj wróci to pojade do lekarza sprawdze co i jak.

Teraz ide zjesc śniadanko :-p Tak tak wstaliśmy dzisiaj z młodym około 11 :laugh2: ale to dlatego ze Alan obudzil sie o 4 w nocy i przed 7 usnął.
 
Hej dziewczyny :)
Ja za to czuje sie wspaniale, jakbym w ogole w ciazy nie była, dodatkowo tryskam energia tylko nie za bardzo mam jak ją spozytkować, dom wysprzątany chyba pójde na jakiś spacer długi :D
 
Ostatnia edycja:
Witam się po malutkiej przerwie :-) Jakoś czasu brak na wszystko ale już nadrobiłam :-) U nas słoneczko świeci ale jest chłodno. Zaliczyłam przychodnię z młodym żeby go przepisać bo przed wyjazdem chciałam mu porobić jeszcze badania a nasza dr na urlopie - nie miała kiedy jechać :-D W dodatku muszę mu kupić buciki nowe bo mu lewa stópka do środka ucieka i trzeba usztywnić. W medycznych buciki tak 100-150 zł kosztują a znalazłam super u nas w sklepie za 45 zł!! są identyczne jak te z medycznego tyle, że o ponad cm za duże :sorry2: I nie wiem czy kupować bo to sandałki. Zanim mu stópka urośnie to już będzie po lecie... Maleństwo od kilku dni codziennie bryka a ja czuję się różnie raz lepiej a raz się wyć chce :-D
Kitty witaj witaj :tak: Jak się miewasz i jak synek? ;-)
Lil cieszę się, że przeszło :tak:
Neska ja łykam 2 x dziennie a w ciąży z Mikim łykałam po 3 ;-)
Misia odnośnie adapterów to ja polecam tummy shielda. Tylko jest drogi bo nowy kosztuje 350 zł na allegro
I nie prawdą jest, że dzieciątko jest chronione wodami i nic mu nie grozi. Mój smyk walczył o życie właśnie ze względu na stłuczkę i zapięte pasy. Przy szarpnięciu mocniejszym może dojść do odklejenia się łożyska.
Fiolka zazdroszczę kina :tak: U nas żeby na fajny film w dobrym odbiorze iść to trzeba przynajmniej 80 km przejechać bo na miejscu to tragedia :rofl2:
Pozdrawiam i buziam w brzuszki :tak:
 
reklama
Witam się po wizycie. Wszystko w porządku, nawet usg miałam, bo położna narobiła paniki, że nie wysłu****e serduszka. Więc od razu z kartką na szpital, jakiegoś lekarza z oddziału wzywali i zrobił badanie. Serduszko ładnie bije, dzidzia fika i kciuka nam pokazała :-) Wymiary pasują do okresu ciąży. Jedyny minus to ten, że znowu łożysko nisko, ale jeszcze może iść w górę. Oby tylko na kolejnym prenatalnym nam nie zasłoniło buźki!
Mój lekarz kategorycznie odradza basen w ciąży :crazy:
A i dalej nie tyję... A wyniki z tarczycy w normie, już nie wiem co jeść żeby przybrać na wadze, a na słodkie co ma najwięcej kalorii nie mam ochoty
Lil to dobrze, że jest lepiej. Ale też może lepiej to sprawdzić, skoro niedawno byłaś w szpitalu
Fiolka a jaki to był seans?
 
Do góry