reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Madlen życzę aby Ci się udało to skończyć.
A po alkoholu ludzie mówią naprawdę głupstwa i ja mojego nie słucham wtedy

Wiola to super ;) Ja miałam mieć 28 sierpnia kościelny, musieliśmy odwołać
cywilny miałam 14 lipca;-)
A jak tam przygotowania? Sukienkę masz :D
Swoją drogą też mam tak na imię:-p coraz więcej osób spotykam o takim
imieniu, a myslałam że orginalne :-D

liwus super wieści :-)
 
A mnie dopadła ciążowa zachcianka: octowane śledzie i kiszona kapucha prosto z woreczka, właśnie menio poszedł z małą do sklepu :-D Normalnie dostaje ślinotoku i nie mogę się doczekać kiedy wrócą. Myślałam, że kapuśniaczek na obiad "załatwi" sprawę, ale nic z tego. Próbowałam zaspokoić ten "głód" kiszonym ogórkiem i zwykłą rybą z puszki, ale to nie to :blink: Po półdniowej migrenie na szczęście już nie ma śladu i mam super humor i okropną ochotę na seks :rofl2: Trza małą dziś w miarę szybko "zagonić" spać :-)
 
Fiolka tak sie zastanawiałam po twoim nicku bo moi znajomi mówili do mnie fiolka:-) to jesteśmy dwie mam suknie buty teraz na gumtree znalazłam jak mi ich nie zwinie dziewczyna która dziś ma je oglądać to w sobote je kupie catering mamy zamówiony nauki zrobione w tym tyg jedziemy spisać protokół małżeński i spokój do sierpnia:-D niby jeszcze miałam sie umówić na próbny makijaż i fryzure ale na fryzure nie mam jakoś jeszcze pomyslu:baffled: Betiks ja odkąd w ciąży jestem to nie moge przejść kolo beczki z kiszoną kapustą obojętnie ani kolo ogórków:-p
 
Witam wszystkich :-)

Liwus super, że wizyta udana ;-)

Ślubującym życze wymarzonej pogody :-D A na reszte życzeń przyjdzie czas :p:rofl2:

A ja słodkiego nie moge :-:)-(. Za to w sobote goście przynieśli Niuni żelki KWAŚNE :-) Zeżarłam prawie wszystkie Małej :zawstydzona/y::zawstydzona/y:. A w niedziele zajadałam się bigosem i ogórkami kiszonymi :-D

A Mój A. ma zachcianki na słodkie żeby śmiesznie było :-D :-D
 
Ciril może zbadaj sobie cukier? Bo czasami takie zawroty głowy są z za wysokiego poziomu glukozy we krwi
Fiolka, nathani współczuje wam tych mdłości :szok:
Fajny ślubny temacik się tu rozkręcił :-) Życzę wam dziewczyny dobrego samopoczucia, wspaniałych przeżyć i pięknej pogody.
Ja kupiłam pierwszą suknię, jaką namierzyłam. Po prostu jak na mnie szyta, jak zwykle tylko teściowa mlaskała, bo była ecru, a ona tylko białe uznaje. Ale mojej teściowej wszystko się nie podoba u innych, tylko ona jest cacy, więc wisiało mi to. Jeszcze cały czas słyszałam, że nie może przeze mnie spać, bo nie chciałam kamery, a ona musiała mieć. A ja niedobra postawiłam na swoim, w końcu to mój ślub i wesele.
Dopiero robię "obiad" :szok: Padłam po pracy, mężuś dzisiaj miał na 15tą, a że buduje wiatę, to nie miał czasu nic nagotować. To za to ja robię już na jutro i sobie smacznie zje przed pracą
Miłego wieczoru mamuśki :-D
 
Ryba, śledzie...fujjjj nie lubie...moją dzisiejsza zachcianka był budyń ...własnie stygnie i jak małego położe spac to sobie zjem ogladając przy tym csi miami.

Dzisiaj mój R stwierdził ze szybko wywalilo mi brzuch w tej ciazy ...zgadzam sie znim :) po za tym stwierdziłze dobrze miec kobiete w ciazy w domku bo przynjamniej jest no-spa hehhe brzuszek go bolał hehehe.
 
A ja od początku ciąży mam smaki kwaśno-słodkie :happy2: Wczoraj np.jadłam wieczorną porą chlebek z masełkiem czosnkowym i ogórkiem kiszonym , ponadto koreczki śledziowe też są pycha i pasty z tuńczyka czy łososia,a najlepsza jest zupa ogórkowa :-) . Słodkie trochę rzadziej ale też mam czasem parcie na nie :happy2:

Lill mi też tak mówią że tym razem szybciej mnie wybrzuszyło:happy2: A najgorsze jest to że mój brzuch jeszcze za mały na ciążowe ubrania a za duży na normalne :-( Ale pocieszam się faktem że może mniej np.przytyje czy np.nie przybiorę na wadzę w ostatnim miesiącu sporo.

Za to ja mam dziś ciśnienie 117/80 :szok:

Ja dzisiaj chyba pobiłam samą siebie bo u gina miałam 90/60 :-) no ale ja niskociśnieniowa jestem , więc u mnie norma to 110-120/70-80. A że kawy nie pijam ciąży bo mnie odrzuca to nawet nie mam jak sobie podwyższyć, chyba że kawunia mrożona :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja wczoraj zagryzałam truskawki kabanosem - hahah jak sobie teraz o tym myślę to mi niedobrze
dzisiaj bobem się zapychałam :))

Dziewczynki - mam jutro wizyte u p. dr :))))
 
Do góry