reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

motylek ,ja tez czuje sie dobrze..az za dobrze..co mnie oczywiscie z jednej strony cieszy a z drugiej martwi :-(
&&&&&&&& za scan ,bedzie dobrze ;-)
ja do spotkania z polozna musze jeszcze czekac 3tyg. :-(,ale juz lepsze to niz ten 12tc ;-)
 
reklama
ja na prawde nie wiem co mysleć.. @ nadal nie ma i ocb ;/

madlen: to chyba dobrze, przynajmniej nie czujesz sie źle :)
 
krolewna wiesz jak to jest..jak sa objawy to narzekamy,a jak ich nie ma ,to..tez narzekamy :-D
a kiedy ty masz termin @ ?,zawsze masz regularna ,czy czasami byly jakies poslizgi ??
 
No wlasnie z tymi objawami tak jest, jak ostatnio mnie nie bolaal brzuch to sie martwilam, a jak zaczal bolec to sie martwilam czy nie za bardzo, nigdy nie dogodzi nam:no:
 
mnie tylko bardzo cycki swedza..,ale tak,ze moglabym sie szczotka druciana drapac !!! i chyba sa troszke wieksze..,brzuch dalej cmi jak na @ ale to wszystko..to moja 3ciaza i jest inna niz 2poprzednie..i oczywiscie ja sie martwie..,ale maz mnie pociesza ,ze jeszcze przyjdzie dzien i bede kibelek tulila :-D
te poczatki ciazy sa straszne...jak dla mnie to jeden wielki stres !!!!!!!
Motylek a powiedz mi,czy tutaj usg robi lekarz,czy moze polozna ?
 
madlen: ja mialam iec w poniedziałek @, powiem CI tak, przed ciążą miałam bardzo nieregularne (miałam skierowanie do endokrynologa) ale zaszłam w ciąże i sie skonczyło, po porodzie wszystko było ok, regularnie, potem brałam tabletki to tez regularnie, a teraz od grudnia nie biore tabletek i miałam przez te miesiące 28 dniowy cykl, wiec wypadało na poniedziałek a tu nadal nie ma, raczej nie czuje sie jak na okres, troche brzuch boli ale nie tak jak zawsze ;/

hah dziewczyny nie martwcie sie na pewno neidługo ciąża zacznie pokazywac swoje objawy i to dopiero sie porobi :D:D haha ;)
 
mnie tylko bardzo cycki swedza..,ale tak,ze moglabym sie szczotka druciana drapac !!! i chyba sa troszke wieksze..,brzuch dalej cmi jak na @ ale to wszystko..to moja 3ciaza i jest inna niz 2poprzednie..i oczywiscie ja sie martwie..,ale maz mnie pociesza ,ze jeszcze przyjdzie dzien i bede kibelek tulila :-D
te poczatki ciazy sa straszne...jak dla mnie to jeden wielki stres !!!!!!!
Motylek a powiedz mi,czy tutaj usg robi lekarz,czy moze polozna ?


Mi na Early Pregnancy unit robila babeczka od usg ona napewno nie byla lekarzem, tylko specjalizowala sie w usg
 
Motylek dzieki ;-)
krolewna &&&&& za II kreskeczki,kurcze szkoda,ze nie mozesz bety zrobic
uciekam troche mieszkanko ogarnac,a kompa daje dzieciom..,wpadne pozniej :tak:
 
Kriss wiem co czujesz, moja trzecia ciąża tez nie była do końca planowana i bardzo rozpaczałam na początku. Ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez mojej córci a jak widzisz nawet czwarte planuje;-)

ja miałam dzisiaj testować ale czaję się jeszcze...

no i jednak zatestowałam i jedna krecha :(
no ale spokojnie, nie jestem jakoś strasznie zrozpaczona, zamarzył nam się czwarty dzidziuś ale bez jakieś specjalnej presji jak nie teraz to następnym razem:tak:

trzymam kciuki za was dziewczyny obyście miały spokojną ciążę i zdrowe maluszki w grudniu :) a tym co jeszcze nie testowały trzymam kciuki za 2 kreski!

będę tu zaglądać od czasu do czasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam z rana ;d
potrójna_mam: a moze jeszcze bedzie pozytyw:D

ja nadal @ brak, coraz bardziej sie denerwuje tym wszystkim ;/ dzis 31 dc
do lekarza na 16 dopiero... ;((((( jak dostane @ to tez ide bo kurcze cos za długo czekam, ale mam nadzieje ze jednak nie przyjdzie do mnie ;d
ale bede miec swieta.. w niepewnosci ;/
a juz nie chce testów robic, bo sie ciągle rozczarowuje ;/;/
 
Do góry