reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski grudniowe

reklama
mi tez ten grudzien pasuje ,taki magiczny miesiac :tak:,chociaz moje dzieci sa 1sze z kwietnia,a 2gie z marca ;-),niby fajnie bo na sama wiosne..a teraz zima..ale ..najwazniejsze aby bylo cale i zdrowe :tak:;-)
 
ehh.. całe rano było mi non stop niedobrze i słabo... Nie wiedziałam czy zemdleje czy zwymiotuje...
Dopiero jak się przespałam to nieco do życia jestem. Też mam nadzieję, że zostanę z Wami :) w I ciąży miałam spore problemy z szyjką macicy więc możliwe, że zszyją mi ją profilaktycznie, żebym nie musiała leżeć plackiem przez pół ciąży :baffled:
Bardzo chciałabym grudniowego malucha :-D ale jeśli się nie udało, to będę walczyć o styczniowego :-)
 
Hej dziewczyny.
I ja jestem jakaś nie do życia dzisiaj,dopiero położyłam Sarę na popołudniowe lulanko,ale czuję się jakbym 3 dni nie spała.Chyba zaraz też się położę.Nie wiem,może to ciśnienie,pogoda...Gorącą herbatkę piję. Mam nadzieję,że żadne choróbsko się nie przypląta.:wściekła/y: W poniedziałek jednak będę dzwonić do gina o wyniki cytologii i chyba jakoś wtorek/środa zrobię w końcu łaskawie test.:-)Ha,wytrwała jestem,wiem.:-D
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.Jak nie usnę,to i tak pewnie będę was podglądać.:-p
 
Hej dziewczyny.
I ja jestem jakaś nie do życia dzisiaj,dopiero położyłam Sarę na popołudniowe lulanko,ale czuję się jakbym 3 dni nie spała.Chyba zaraz też się położę.Nie wiem,może to ciśnienie,pogoda...Gorącą herbatkę piję. Mam nadzieję,że żadne choróbsko się nie przypląta.:wściekła/y: W poniedziałek jednak będę dzwonić do gina o wyniki cytologii i chyba jakoś wtorek/środa zrobię w końcu łaskawie test.:-)Ha,wytrwała jestem,wiem.:-D
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.Jak nie usnę,to i tak pewnie będę was podglądać.:-p
Pisalam ci wczesniej ze mieszkam od siebie 30km ,raczej pogoda u mnie sie tak chmurzy ze sama zaraz padne ,a ciaza jak jest to nie ucieknie ja tez dopiero chcialam test zrobic w niedziele a teraz tylko na 2 test czekam, zeby sie upewnic ile masz jeszcze do@ ?
 
karotka twrada jestes :tak:.podziwiam no &&&&& zaciskam ;-)
marcia ile mialas lat jak urodzilas swoje 1sze dziecko ?
 
Witam Was wszystkie wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny, staraliśmy sie od stycznia 2011, mamy już 5 letnia córkę. Jeszczejestem w szoku:)
A termin wyszedł na 8 grudnia
 
reklama
Witam Was wszystkie wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny, staraliśmy sie od stycznia 2011, mamy już 5 letnia córkę. Jeszczejestem w szoku:)
A termin wyszedł na 8 grudnia
Czesc witamy na grudniowkach i patrze 2006 rowiesniczka mojego syna to ja trafilam pod dobry pokoik :-D
i lece cos zjesc i na zakupy bo juz dosc tego lezenia
 
Do góry