reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Kinga no faktycznie Dusseldorf niedaleko :-) Ja mam termin @ na środę,zobaczymy,a jeszcze boję się testować. Ale aż sama się sobie dziwię,że taka spokojna jestem.
 
witam nieśmiało.
Poczytuję was trochę ale sama nie piszę bo jeszcze nie testowałam i nie wiem czy będę grudniówką czy też nie. Testować będę dopiero środa/czwartek (ale najpewniej środa) mam nadzieje że się uda. Będzie to nasz czwarty maluszek:-)

widzę tu 2 osoby z DE
Karotko ja mieszkam 10km od Düren to trochę ponad 20km od Bergheim gdzie mieszkasz jak widzę:-).

pozdrawiam!
 
witam nieśmiało.
Poczytuję was trochę ale sama nie piszę bo jeszcze nie testowałam i nie wiem czy będę grudniówką czy też nie. Testować będę dopiero środa/czwartek (ale najpewniej środa) mam nadzieje że się uda. Będzie to nasz czwarty maluszek:-)

widzę tu 2 osoby z DE
Karotko ja mieszkam 10km od Düren to trochę ponad 20km od Bergheim gdzie mieszkasz jak widzę:-).

pozdrawiam!
Witam i tez bede trzymac kciuki za pozytywny tescik bedzie u Karotki tez beda nas trzy z Nrw:-D:-D
A ja z tym lezeniem przesadzam obiad zjedzony teraz maz weszedl zje tez i wybieramy sie na zakupy
 
potrojna_mam ale fajnie,w sumie 3 sąsiadki właściwie jesteśmy :-)
Kinga bardzo dziękuję za wiarę we mnie,mam nadzieję,że się nie mylisz i bardzo bym tego chciała,żeby wyszedł teścik pozytywny..może się skuszę i nawet w poniedziałek już zrobię.Skoro w środę wypada termin @,to nie wiem czy już cokolwiek wyjdzie,czy nie,ale jak was czytam,to widzę,że różnie to jest.:tak:
Ja obiadku jeszcze nie jadłam,dzisiaj mam baaardzo leniwy dzień,chyba pójdę na łatwiznę i zamówię pizzę.:-DNo tak mi się nic nie chce,że dramat...I piździ niewiarygodnie.Zimno,znowu gorąca herbatka.:-)
 
Kinga28 - co było spowodowane 2 CC ?
Ja jestem po jednej 3 dni po terminie wody mi odchodziły , brak skurczy i mały już się nie ruszał na ktg.
chciałabym żeby drugi raz też było CC tylko ciekawe co na to gin - pewnie powie będziemy się starać naturalnie...:no:
 
mnie też korci wcześniejsze testowanie ale spróbuję wytrzymać do środy.
To dopiero nasz pierwszy cykl starań i jak nie wyjdzie to będziemy próbować dalej, na razie spokojnie do tego podchodzę.
Dopatruję się za to u siebie różnych znanych mi wczesnociążowych objawów jak ból krzyża i kłucie w podbrzuszu :blink: echh zobaczymy w przyszłym tygodniu czy sobie tego wszystkiego nie uroiłam:-D
 
reklama
Do góry