reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

potrojna_mam ja też szukam oznak ciąży :-) kłucie podbrzusza było - a tego się nie da uroić, więc jestem pełna nadziei :)
Testy już mam i jak kuszą!! wołają mnie ciągle :szok: ale wytrzymam do wtorku :tak: oby się opłaciło :-D
U mnie dzisiaj śnieg padał! :baffled: tragedia jakaś...
Pozdrawiam weekendowo-leniuchowo :-)
 
reklama
Kinga28 - co było spowodowane 2 CC ?
Ja jestem po jednej 3 dni po terminie wody mi odchodziły , brak skurczy i mały już się nie ruszał na ktg.
chciałabym żeby drugi raz też było CC tylko ciekawe co na to gin - pewnie powie będziemy się starać naturalnie...:no:
brak skurczy ,a oksytocyny po cesarce nie podaja ja mialam odstep 2 lata wiec dobrze sie nie zabliznilo a juz rodzilam nastepne
potrojna_mam wydaje mi sie ze my Kobiety to czujemy ze to to wiec wierze ze to nie pomylka
:-)
Marcia92-tylko nie wysylaj go do nas plis ja boje sie zimna nie lubie kurtki szali tez czapka gleboko w szafie :-D
 
Ostatnia edycja:
hejka :-)
zrobilismy dzisiaj grila,najadlam sie jak...juz nie powiem kto :zawstydzona/y:,ale tak mi pachnialo,ze nie moglam sie powstrzymac..brakowalo mi jedynie piwka..,ale ciesze sie ,ze zjadlam bo przeciez nie bede caly czas glodzila mojego dzidziolka..,a jakos w ciagu dnia nie chce mi sie jesc,a pod wieczor nawet czuje glod..:tak:,zaraz pekne !!!!!
MamaPatryka a czemu wolisz cc?
ja mialam 2 porody naturalne i nie wyobrazam sobie cc,chyba ze zajdzie taka koniecznosc..
Marcia snieg ?? :szok:
Kinga pyt.na innym watku jak dlugo mieszkamy w uk..4lata,a wy jak dlugo jestescie w de ?
 
hejka :-)
zrobilismy dzisiaj grila,najadlam sie jak...juz nie powiem kto :zawstydzona/y:,ale tak mi pachnialo,ze nie moglam sie powstrzymac..brakowalo mi jedynie piwka..,ale ciesze sie ,ze zjadlam bo przeciez nie bede caly czas glodzila mojego dzidziolka..,a jakos w ciagu dnia nie chce mi sie jesc,a pod wieczor nawet czuje glod..:tak:,zaraz pekne !!!!!
MamaPatryka a czemu wolisz cc?
ja mialam 2 porody naturalne i nie wyobrazam sobie cc,chyba ze zajdzie taka koniecznosc..
Marcia snieg ?? :szok:
Kinga pyt.na innym watku jak dlugo mieszkamy w uk..4lata,a wy jak dlugo jestescie w de ?
Prawie juz 6 lat no tak mamy dzieci prawie w tym samym wieku i chcialam zobaczyc jak to inni rowiesnicy bo moja cora to ostatnio jej zachowanie jest niemozliwe bije mi tego mlodszego niewiem czy tym chce zwrocic na siebie uwage czasami mam dosc :szok: ,a czasami do rany przyloz.:tak:
Ja juz po kapieli cicho tu dzis .
 
Kinga ale ile twoja dzieci mają lat?
u mnie różnie z moimi dziećmi, też się kłócą , jakąś ciężką fazę ma teraz moja 4 latka, do rozkazuje nam na wszystkie strony i myśli że będzie wszystko po jej myśli :no:. I najwięcej sprzeczek jest właśnie między najstarszym a najmłodszą a taka miłością jeszcze niedawno do siebie pałali:-)

mnie pobolewa dół brzucha i od czasu do czasu mam kłucia, do tego dzisiaj miałam prawdziwą zgagę a nie miewam zgagi nigdy. Ech nakręcam się wiem...ból brzucha to może być również przygotowanie do nadchodzącego okresu.

 
Kinga ale ile twoja dzieci mają lat?
u mnie różnie z moimi dziećmi, też się kłócą , jakąś ciężką fazę ma teraz moja 4 latka, do rozkazuje nam na wszystkie strony i myśli że będzie wszystko po jej myśli :no:. I najwięcej sprzeczek jest właśnie między najstarszym a najmłodszą a taka miłością jeszcze niedawno do siebie pałali:-)

mnie pobolewa dół brzucha i od czasu do czasu mam kłucia, do tego dzisiaj miałam prawdziwą zgagę a nie miewam zgagi nigdy. Ech nakręcam się wiem...ból brzucha to może być również przygotowanie do nadchodzącego okresu.

Moja corka ma (8 lat syn jeszcze 5 lat to widze ze to normalne ze przestaja sie potem kochac tylko co 5 minutek problem :-D ;-)
Niewiem jak z tym bolem podbrzusza ale @ i poczatek ciazy jest niby idetyczny mnie nic nie boli czasami krzyz no i piersi bardziej tkliwe .
 
Witam wszystkie grudnióweczki i uroczyście oświadczam że do Was dołączam - 8.12.2012!!!!!1
Czekałam na ten moment prawie dwa lata.... i nie oge powiedzieć że ten czas minął szybko... po roku zrobiliśmy wszystkie badania potem mnitoring pregnyl torbiele clo i decyzja o skierowaniu na hsg - ale od listopada miałam brzydki posiew więc przez 4 miesiące brałam co chwile antybiotyk aby posiew wyszedł czysty. I wyszedł więc w zeszły wtorek umówiłam się na hsg, bo beta wyszła 0. Zabieg ma być w w wielki piatek.
Ale w piatem nie przyszła @ a brzuch bolał bardzo już od czwartku. W sobote czyli wczoraj obudziłam się i pomyślałam że a co tam - zrobie te dwa testy które mi leżą w domu żeby mnie nie kusiło. I spadłam z sedesu jak po chwili zaczął pojawiać się ten tzw cień. Zrobiłam 2 test - był mocniejszy. Pojechałam na BHCG i wracając kupiłam kolejny test - quikk - od razu pojawiła się druga kreska choć troszkę jaśniejsza :)
a o 16 miałam juz wyniki, bhcg - 78 (tak urosła od wtorku). Zrobiłam jeszcze wieczorem pink test - od razu 2 kreski. I dzisiaj rano - uni test i pretest - ale tu musiałam czekać 3 minuty :))
Zrobię ich chyba jeszcze sto bo nadal nie wierzę. Chce się jak najszybciej umówić na usg - nawet na piatek by sprawdzić czy nie ma torbieli (bo często mi się robiły).
Pozdrawiam wszystkie inne grudnióweczki i te kobietki które jeszcze czekają aby do nas dołączyć. Pamiętajcie nie ma co testować przed @. Mi nawet Bhcg nie wyszło wcześniej!!!!!

Powiedzcie i tylko kochane czy Was też boli brzuszek jak na @. Bo mnie bardzo od czwartku nieustannie. Dzisiaj w nocy az wstałam i zjadłam nospę. Podobno wiele kobietk tak ma ale przez to nie moge uwierzyć że się uda i cały czas latam do toalety sie kontrolować:))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Powiedzcie i tylko kochane czy Was też boli brzuszek jak na @. Bo mnie bardzo od czwartku nieustannie. Dzisiaj w nocy az wstałam i zjadłam nospę. Podobno wiele kobietk tak ma ale przez to nie moge uwierzyć że się uda i cały czas latam do toalety sie kontrolować:))))))

To normalne, ja tez biegam to toalety caly czas i sprawdzam, raz bol jest mniejszy raz taki ze nie mozna wytrzymac

Witam wszystkie grudnióweczki i uroczyście oświadczam że do Was dołączam - 8.12.2012!!!!!1
Czekałam na ten moment prawie dwa lata.... i nie oge powiedzieć że ten czas minął szybko... po roku zrobiliśmy wszystkie badania potem mnitoring pregnyl torbiele clo i decyzja o skierowaniu na hsg - ale od listopada miałam brzydki posiew więc przez 4 miesiące brałam co chwile antybiotyk aby posiew wyszedł czysty. I wyszedł więc w zeszły wtorek umówiłam się na hsg, bo beta wyszła 0. Zabieg ma być w w wielki piatek.
Ale w piatem nie przyszła @ a brzuch bolał bardzo już od czwartku. W sobote czyli wczoraj obudziłam się i pomyślałam że a co tam - zrobie te dwa testy które mi leżą w domu żeby mnie nie kusiło. I spadłam z sedesu jak po chwili zaczął pojawiać się ten tzw cień. Zrobiłam 2 test - był mocniejszy. Pojechałam na BHCG i wracając kupiłam kolejny test - quikk - od razu pojawiła się druga kreska choć troszkę jaśniejsza :)
a o 16 miałam juz wyniki, bhcg - 78 (tak urosła od wtorku). Zrobiłam jeszcze wieczorem pink test - od razu 2 kreski. I dzisiaj rano - uni test i pretest - ale tu musiałam czekać 3 minuty :))
Zrobię ich chyba jeszcze sto bo nadal nie wierzę. Chce się jak najszybciej umówić na usg - nawet na piatek by sprawdzić czy nie ma torbieli (bo często mi się robiły).
Pozdrawiam wszystkie inne grudnióweczki i te kobietki które jeszcze czekają aby do nas dołączyć. Pamiętajcie nie ma co testować przed @. Mi nawet Bhcg nie wyszło wcześniej!!!!!

GRATULUJE, i trzymam kciuki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam!!! :-) Jestem tu nowa praktycznie ale od paru dni was podglądam bardziej z ciekawości jak sie mają najświeższe przyszłe mamy i nie sądziłam jak bardzo możliwe jest to że do was dołącze!! Moja ewentualna ciąża była by wpadką, do @ mam jeszcze tydzień ale ja czuje sie zupełnie inaczej niż zwykle. Jestem pare dni po zapłodnieniu i od 2 dni mam wrażliwe piersi i szczególnie sutki, są twardsze i ciągle je czuje do tego mam ciągle mokro.. nigdy nie czułam sie tak jak teraz ja czuje że to jest "to". strasznie jestem tym podekscytowana :-) Ale mimo to chce was zapytać czy te objawy mogły tak wcześnie wystąpić? Czy 4 dni po zapłodnieniu to nie za wcześnie?? I jak było u was z objawami??;-)
 
Do góry