reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Cześć Dziewczyny, nie dało rady dłużej pospać bo 6:30 obudził mnie GŁÓD!!! Tak mnie ssało, że szok:eek: Szybko zjadłam 2 kanapki i od razu ulżyło...
Joanna współczuję i nie wiem co poradzić na to choróbsko Twoje. Może wizyta u lekarza?
Kiss wspaniale:-), niedługo II trymest zaczniesz.
Nathani przykro mi, że tak cierpisz. Oby jak najszybciej Ci przeszło.
A Ciril nadal milczy. Chyba nic sie nie stało z jej Fasolką?...
Macie jakiś pomysł na obiad?
 
reklama
Bulkaasia wizyta u lekarza tutaj niewiele pomoze Niestety, paracetamol I tyle, dzis zrobie sobie syrop z siemienia lnianego niby pomaga na kaszel zobaczymy
 
Joanna sorki,zapomniałam że w uk Gp jest do dupy i tylko paracetamol:sorry:
Moja mama zawsze mi robiła takie napary na katar. Do naczynia z gorącą wodą wlej kilka kropli olejku z eukaliptusa, zakryj głowę i wdychaj to. Kiedyś moja koleżanka była u lekarza i on odpowiedział jej żeby wyleczyć przeziębienie czyli katar i ból gardła wystarczy kostka margaryny ....:-D , zaczęła sie z niego śmiać ale to naprawdę pomaga ; należy kostkę margaryny rozpuścić na patelni i dosypać do tego łyżkę cynamonu < stołową > następnie należy to wymieszać i wlać do herbaty cytrynowej lub malinowej:-D Może to Ci pomoże.
 
witam :-)
Aniu widzialam,ze nowa liste zrobilas,zaraz ci wysle dane ;-) a powiedz mi czy ty chcesz zeby byla taka dluga lista ,czy kazda ma sama wpisywac..bo widzialam,ze bulkasia juz sie tam wpisala :tak:
zrobie tylko smykom sniadanie i zaraz do was wracam ;-)
 
Joanna ona wlała pół na pół, było ohydne ale czego sie nie robi dla zdrowia.
Ania wpisałam się na Twoją nowa listę ale wykasuje się i wyślę dane na PW.:cool:
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry wszystkim,

Na snidanie zjadlam sobie placki z jablkami. mmm pycha

Sarka ja juz od 4 lat na obczyznie. Najpierw mieszkalam w Austrii. Pozniej wyjechalismy do ES, bo moj N. to hiszpan i za domem zatesknil. Na poczatku mieszkalismy w jego rodzinnym miescie i przed rokiem przeprowadzilismy sie na Costa del Sol i chyba tu zostaniemy. Jest przeslicznie !

Joanna_z zdrowia zycze

Kiss super, juz 10tygodni, jak ten czas leci

Wspolczuje wam wszystkim, ktore macie mdlosci. Mnie juz prawie nie mecza i zycze wam aby przeszly jak najszybciej.

Sarka te czopki na zaparcia, to mozna kupic w aptece w PL? Wybieram sie niedlugo do PL i moze sobie kupie. Jakas konkretna marka?

Nathani na mrowki to w PL sprzedaja takie plytki BROS plytka na owady. U mnie pomaga. Dziala ok 3 miesiace.
A swoja droga u mnie w domu latem to nie tylko mrowki mam ale i karaczany. Obrzydlistwo. Uroki mieszkania w cieplym kraju.
 
Fiolka ja mialam badania na zwyklym usg i na nfz ;-),twoja lekarka powinna tobie zrobic :tak:

Aniu gratki dla cory ;-)
Bulkasia
niezle z tym maslem,oni tutaj czasami maja takie pomysly,ze :szok::-D
Asia mozesz jeszcze zrobic sobie syrop z cebuli :tak:,a te inhalacje to fajana sprawa..mozesz zaparzyc nawet rumianek,albo wrzucic do wody troche vicka..chociaz mowia,ze katar leczony czy nie,trwa 7dni ,duzo zdrowka :tak:
 
reklama
Hej dziewczyny...my juz z malym po basenie i dzis wkoncu w domku to sobie troszke odpoczne:sorry:

Nathani
mnie mdlosci tez okropnie mecza nic nie pomaga, a na wode z cytryna juz patrzec nie moge:sorry::eek: moze ten imbir kupie:sorry:

Joanna na ten katar mozesz tez parowke z majerankiem sobie zrobic super odblokowuje zatoki, tylko po takiej parowce na dwor sie nie wybieraj;-)


A o jakich Wy badaniach prenatalnych piszecie bo nie bardzo rozumie, takie zwykle pomiary na usg czy amniopunkcja i te inne genetyczne?????
 
Do góry