reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Joanna_Z mnie też jeszcze kaszel męczy.

A u mnie pomału wieczorem się pojawiają mdłości....:eek:

Sarka to współczuje niedospania może po południu Ci się trafi jakaś drzemka :-)

My dziś całą noc bez pampa :-D I wszystko suche :-)
Tzn, już Luśka spała bez pampów, i to nawet blisko miesiąc, ale coś jej się odwidziało i wołała, żeby jej ubierać:-)
 
reklama
Witajcie :)

Ania to chyba dobrze że boli, przynajmniej czujesz że się rozwija ;)

To już nie wiem dziewczyny.
Wiem że koleżanka mówiła że już miała iść do innego gin właśnie na te badania początkowe.
Miała bo niestety poroniła :(

kiss gratulacje 10 tyg ;-)

nathani ja 3 razy dziennie po 1 tabletce.
i szczerze powiem że wczoraj na noc nie wzięła i dziś mnie tak naciągało że myślałam
że płuca mi wyskoczą:zawstydzona/y:
I mogę jakoś funkcjonować nareszcie w ciągu dnia :).

Pogoda dziś u nas lepsza dużo. Ale nie mam pomysłu co by zrobić...
 
fiolka spróbuję bo ciężko jest. ale dopiero w poniedziałek m mi kupi.chyba ze wygrzebie może mam gdzieś w domu.
 
Fiolka z tego co pamiętam w tamtym roku udało się nam jakoś kwiecień- maj (termin na 19 stycznia) i jak poszłam do gina to proponował mi prenatalne na lipiec. To wychodzi końcówka 3-ego miesiąca, czyli też jakoś 12 tydzień. I tak mnie się kojarzy, że prenatalne się do 14 tygodnia robi :-)

Nathani takich podwórkowych??

My zaraz w gości idziemy :-) A się chyba ochłodziło, bo mi 13 stopni pokazuje:no:
 
Ania prenatalne to chyba inna historia bo je się robi chyba na tym połówkowym badaniu.
Tak przynajmniej koleżanki moje miały.
Pierwsze badanie na zespół Downa koło 11 tyg a kolejne już takie na większość zespołów w tym 20 tyg.
 
cześć dziewczyny:) na mdłości sprobujcie tego imbiru, można sobie np do herbaty zetrzeć troszke... Udowodniono naukowo ze dziala ale tylko swiezy. Jak mialam mdlosci w pierwszych tygodniach to tylko imbir dzialal:)
we wtorek ide na wizyte to bedzie 11t 2d myslicie ze zrobi mi badanie przeziernosci? Czy jeszcze za wczesnie?
 
ania tak tych podwórkowych, z tarasu wlazły posypałam sodą 2 dni temu ale nic to nie dało:confused2:
imbir spróbuje tez.
 
reklama
4madlen 11t2d to juz lekarze licza ze 12 tydzien a przeziernosc robia od 12 do 14 jakos
jak ja bylam na pierwszej wizycie i byl to moj 5t2d to mowil gin ze juz jestem w 6

cos pogoda sie u mnie dzis popsula - szkoda

milego weekendu
 
Do góry