reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Też miałam na zwykłym i też było można :-D
Fiolka albo koleżanka nie zrozumiała o co Tobie chodzi, albo pani doktor jest leniwa coby nie wyciągać daleko idących wniosków i niczego nie sugerować.
A może o badaniach prenatalnych rozmawiałyście???
 
Wiatjcie . Skrobiecie że hoho:angry:
Joanna - zdrówka
kiss - to pięknie
maja - nie pojedziemy bo z moim wywiadem ( nie wiem czy będzie szew zakładany0 dr. nie puści mnie całą Polskę w podroż:no:
kolejna nie przespana noc, słabo sobie radzę, mulenie nie pozwala zasnąć ;-( ciężko jest, popłakałam się. pije ta wodę z cytryną ale słaby efekt. czuję się jak zombii:eek:
Fiolka jak ty bierzesz ta wit. b6?
co z ciril?
 
nie próbowałam. może w czwartek na wizycie dr. coś doradzi. bo to wykończyć się można i ssie mnie potwornie w nocy muszę jeść:baffled:
 
Witam
U mnie też mdłości coraz większe....
przed śniadaniem żle, teraz tez niedobrze:/// o kawie nawet nie moge pomyseć bo mnie cofa:szok:
Na zaparcia polecam czopki glicerynowe jeśli komus przez gardło Celuloza nie przechodzi:confused2:
Ja tez nie dospana - dziś dziecko moje spało ak zabite w jednej pozycji calą noc więc co chwile sprawdzałam czy wsio ok bo to aż dziwne:szok: wiec też się nie wyspałam:sorry:
 
reklama
joanna w poprzednich ciążach miałam czopki torecan i syrop lokomotiv.
ja na myśl o kawie :baffled: a przed ciążą 3-4 dziennie. i zapachy strasznie drażnią.

mam pełno mrówek w domu!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry