reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

lolcia to ja tez wbijam sie na te nalesniki ;-)
a te moje mdlosci moze przejda,oby...bo z cora to cale 9mies.przytulalam kibelek..zobaczymy,jak bedzie tym razem..najbardzije dobija mnie to,ze jestem caly czas glodna..bo co zjem to oddaje..feeee
wstawilam wode na makaron,nie wlaczylam okapu i zapomnialam o tym,ze wstawilam garnek...wchodze a tam wody ledwo na dnie a wkuchni siwo..tyle pary :szok:..nie ma to jak skleroza :-D
 
reklama
lolcia86 baaaardzo chętnie wezmę !

Fiolka_130 mam ulotkę od antidrala - jest na takiej samej zasadzie jak etiaxil i w ulotce pisze aby przed uzyciem skontaktować się z lekarzem
 
Mnie zaczyna powoli odrzucać od mięsa i innych typowo "obiadowych" posiłków. Z chęcią jem za to grejpfruty, pomarańcze i truskawki. Dziś po południu miałam straszną ochotę na pizze a gdy już doszliśmy z mężem do pizzeri odechciało mi się i na samą myśl, że mam ją zjeść zrobiło mi się strasznie niedobrze ;/
 
Cluue dzięki, a drogi ten Twój specyfik ? ;)

Antidral jest tańszy niż etiaxil ... między 20 a 30 zł bodajże kosztuje. I z tego co wiem Etiaxil ma dłuższe działanie po użyciu a Antidral trzeba stosować raz na jeden/dwa dni
 
Madlen79 zapraszam serdecznie :tak:
Cluue zabieram ile tylko zdołasz unieść bo ja niedługo będę kulkę przypominać :-D
Młody mi marudzi :sorry2: Niby śpiący a co go położę to wstaje i wrzeszczy a mamie się już dziś bawić nie chcę :sorry2:
 
a ja przegladam w necie stronke z przepisami i az zrobilam sie glodna ...jakas salatka za mna chodzi,tylko jeszcze nie wiem jaka ,ale zaraz cos wybiore i chyba jeszcze dzisiaj skocze do sklepu :-D
 
reklama
Do góry