reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witam i ja nowa mamusie:-):-)

Misia masz racje lepiej sie nie nakrecac, tylko skonsultowac z lekarzem.

Zescie naprodukowaly jak spalam:-D.
Cos jeszcze mialam napisac ale nie pamietam....
 
reklama
Ja zawsze otwieram sobie ostatnią stronę daję odpowiedź a w drugim okienku mam otwartą stronę, na której wcześniej skończyłam i czytam i piszę na bieżąco :-D Inaczej połowę zapominam :-p
 
lolcia a ja juz zastanawialam sie gdzie ty sie podziewasz ,bo chyba rano ciebie nie bylo..,fajnie,ze dance-festyn sie udal ;-),dalej meczysz sie z zaparciami ??wspolczuje..ja od kiedy pije duzo niegazowanej wody,wcinam warzywa i owoce plus jogurty,to nie mam z tym problemu..,no ale inne rzeczy jakos dlugo w moim zoladku nie poleza :no::-D,ale dzieki temu,nie mam problemow ;-)
misia o co chodzi,jaka choroba..bo chyba cos mi umknelo :zawstydzona/y:
ania ja tez czasami nie nadazam..
witam nowa mamusie i gratuluje :-)
 
hej .
My też poleżeliśmy, zjadłam pycha lody :p
Obcięłam D. i zaraz zrobię sobie sałatkę owocową i zasiadam przy filmie na tvn:tak:

lolcia o mniam takie naleśniki chętnie bym wsunęła :-)
Fajnie że tańce udane ja lubię biesiady :D

Misia wydaje mi się że najlepiej skonsultuj się z lekarzem na kolejnej wizycie
i bez paniki :) Ja wiem jedno, jak się same wszystkim nie zainteresujemy to wiecie...
Ja muszę moją podpytać o badania te pierwsze genetyczne do 11 tyg bo mi nic
nie mówiła.

Kochane a wiecie może jak jest z takim preparatem etiaxil ?
Używałam go na pocenie się i sprawdzał się rewelacyjnie ale teraz nie mam pojęcia.
Może znajdę gdzieś ulotkę na necie :zawstydzona/y:

Pozdrawiam :*
 
cinamona- ja też wiecznie chodzę śpiąca i ziewam co 5 minut, od kilku już dni musi być popołudniowa drzemka bo inaczej głowa się kiwa :happy2:

MamaPatryka89 łoo to pech z tymi talerzami, może popatrz w internecie na komplety, kiedyś widziałam przepiękne talerze na allegro ale potem jak już się na nie zdecydowałam to nie było :( może warto tam sie rozejrzeć ... no chyba że już zakupy zrobione ;)

Majja mnie przeraża wizja tegorocznych wakacji. Zawsze wylegiwanie się na słońcu było moim ulubionym zajęciem ... a w tym roku ? Wakacje pod daszkiem i będę razić bladym ciałkiem :( ;) A z tą Bułgarią to naprawdę nieciekawa sprawa, bo nie idzie przewidzieć jak się będziesz czuła ... jeśli odwołasz możesz później żałować bo bedziesz czuć sie wysmienicia lub cieszyć się bo nie będzie ochoty nawet wywlec się z łóżka ... nie mam pojęcia co bym zrobiła.

Liwus z każdego kalulatora wychodzi dziewczynka.! A mi to obojętnie, byle było zdrowe :) pewnie jakbym miała już jakieś dziecko to bardziej zależałoby mi na określonej płci ... :happy2:


Aisha89 witam i gratuluję ! :)

Fiolka_130 ja też od jakiegoś czasu używam etiaxil ... i nawet do głowy mi nie przyszło, ze nie można uzywać w ciąży ... dobrze, że ostatnimi czasy o nim zapomniałam.
Chyba mam gdzieś jeszcze ulotkę jak ją znajdę to dam znać !

Ja już drugi dzień bez mdłości :-D ale ochoty na jedzenie nie mam nadal ... tylko bym jadła banany i piła wodę ... a dzisiaj tak się trzęsłam na pepsi że się w głowie nie mieści ... nie mogłam sobie odpuścić i wypiłam pół szklanki ... wiem, wiem że niezdrowa ale nie moglam się opanować :(

Jutro jadę na rocznicę do dziadków ... zapewne cały stół będzie w pysznościach jak zwykle, a ja bez apetytu :( aż mi żal będzie na to wszystko patrzeć :zawstydzona/y:

a we wtorek idę na pierwszą wizytę :) mam nadzieję, że lekarz założy mi kartę ciąży ;)
wg moich obliczeń będę w 6 tygodniu i 1 dniu ciąży ... jeszcze chyba nie będzie słychać serduszka co ? :(
 
Ostatnia edycja:
Madlen79 nie jest już tak źle jak było :-) Testuję jeszcze activie z ziarnami :-D A festyn udany o 11 się ewakuowaliśmy bo trzeba było myszkę zabrać od dziadków i na północ byliśmy w chatce za to noc była stanowczo za krótka :-D Teraz czekam tylko aż mój luby wróci z meczyku i idę w kimonko :-D
Współczuję ciągłych wymiotów. Obstawiam że jesteś tym wymordowana i to konkretnie bo nie okłamujmy się to żadna przyjemność :baffled: Jeszcze 2 tygodnie i będziesz mieć I trymestr skończony :szok: Oby ci się drugi zaczął spokojniej żebyś wreszcie mogła cieszyć się ciążą :tak:
Fiolka moja mama to złoto chodzące takie pyszności mi serwuje :-D Zostało jeszcze kilka więc wbijaj się na naleśniczka :tak:
Cluue ja bym ci chętnie mój apetyt oddała :tak: Nie mogę przejść obojętnie obok czegoś pysznego :-D
 
Ostatnia edycja:
A jeszcze zapomniałam.
My mamy zarezerwowane Włochy dojazd samochodem.
We wrześniu i raczej zrezygnujemy bo to po prostu za duży koszt będzie...

Na mdłości polecam wit.B6 u mnie nareszcie to działa :-D
 
reklama
Ja tez powoli zaczynam sie robic zmeczona, ale moja córcia nie wie co to zmeczenie :) spi mi 2 razy dziennie po 2h ale ja wtedy robie cos innego i w sumie sie nie klade, ale niedlugo ide do pracy i w dzien napewno bede z nia spala, bo jak skoncze prace o 2:30 nad ranem to jednak przyda mi sie jeszcze drzemka w ciagu dnia :)
 
Do góry