reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

witajcie.... wczoraj nie miałam już mocy nic napisać... oczywiście z czytaniem jestem na bieżąco bo Was na pół dnia zostawić i potem trzeba nadrabiać z 20 stron... :szok:

czy są jakieś wieści od Ciril????

ja zaraz wskakuję pod prysznic i jadę na moją pierwszą wizytę.... mam mega nerwa..... :-(
 
reklama
Dzień dobry, ja już na nogach od 5.00, obudziłam się i za jasną cholerkę nie mogłam już zasnąć, a znając życie to za dwie godziny będę chodzić na rzęsach.
Sami stronka super, fajnie że teraz jest informacji na temat ciąży i maleństwa. Jak pokazywałam mojej mamci, stronkę jak wygląda dziecko w poszczególnych tygodniach to się nie mogła nadziwić, bo ona urodziła czwórkę dzieci i nie było nawet możliwości sprawdzić płeć, nie mówiąc o innych cudach :-)
Fiolka ja zamówiłam ten kolorowy:-) myślę, że dziś albo w poniedziałek powinien do mnie już dotrzeć.:-)
goko trzymam kciuki, będzie dobrze zobaczysz :-)

Dziewczyny a mam jeszcze pytanie, czy wy macie na skierowaniu badanie na Cytomegalię? Pytam bo ja nie mam tego badania na liście i zastanawiam się czy na własną rękę go nie zrobić, bo moja serdeczna przyjaciółka, ją ma i jej małą córeczka też, a ponieważ często się widujemy to teraz zaczynam się martwić? Co mi radzicie?
 
wITAM PONOWNIE:)))

madlen zazdroszcze ze mdlosci minely:) mnie w 2 poprzednich ciązach mezczyly do ok 16:((((( a od 2 dni jest coraz gorzej schudlam juz 2 kg:( tylko woda, jablko i kanapka z maslem...wszytko inne podchodzi mi do gardła:((

dziewczyny a gdzie to jakies forum prywatne???
 
Witam z rana:-)

Misia ja nie mam takiego skierowania i chyba gdybyś o tym nie napisała wogóle bym nie wiedziała, że taka choroba istnieje.
Jeśli się martwisz to zrób albo poproś gina na wizycie o sskierowanie.


Goko trzymam kciuki za wizyte :-) I się nie stresuj:-) wszystko będzie dobrze:-)
 
misia ja mam to badanie na liście

Kahna o to współczucia :(
Mnie przed chwilą tak naciągało że szok, no i zwymiotowałam niczym :zawstydzona/y:

Ja wstałam bo miałam zamiar iść zbadać progesteron
ale po zastanowieniu się poczekam do poniedziałku
wtedy mam dzwonić do mojej endokrynolog i spytam ja o badania
hormonów itp..
Tak więc wstałam niepotrzebnie ...
 
Dzień dobry Dziewczyny:-)
Spało mi się super i z tego pieknego spania wyrwał mnie budzik do pracy. Ale dzisiaj ostatni dzień i 3 dni wolnego!!! Samopoczucie ok, śniadanko przeszło bez problemu, bez bóli podbrzusza ale za to brodawki wrażliwe. Wczoraj o nich mówiłam, że nie reaguja a dzisiaj sobie wykrakałam:-D

Goko trzymam kciuki i czekam na wieści jak było.
Kahan - współczuję;-)

Życzę Wam miłego dnia:tak:
 
Witam wszystkich
już po imprezie jakoś przeżyłam , chłopcy nawet jeszcze śpią
Goko trzymam kciuki i powodzenia
Kahna trzymaj się życzę Ci żeby dzisiejszy dzień był bez mdłości
 
Czy sa jakies wiesci od Ciril??

Ja dzis wciaz prycham I kicham. Okropne uczucie, fasolka ma sie dobrze, moj slubny mowi ze mam sie nie przejmowac co ma byc to bedzie
 
reklama
Joanna_Z i ślubny ma racje :-) Nie ma co się stresować

Ciril coś się nie oddzywa... Też się martwie co tam u Niej....

A my właśnie wróciłyśmy ze sklepu, bo chlebka zabrakło.....:zawstydzona/y::-(
 
Do góry