reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Zaglądam dziś tak póżno bo od samego rana spędzam czas na świeżym powietrzy, ponoć od jutra ma być pogorszenie pogody więc trzeba się nacieszyć.
Musiałam bardzo dużo postów przeczytać, żeby nadrobić zaległości :-) ale się rozpisałyście dziewczyny :-)
Madlen super, że jest wszystko dobrze, a jeśli chodzi o imiona to przecież jest osobny temat, po co tutaj się powtarzacie?
Pozdrowienia dla wszystkich :-)
 
witam nowe mamusie:-) zaraz obiadek. ssie mnie już zajadam suszone rodzynki bo przecież toczyć sie będę:baffled:

Nathani ok 9 miesiaca to chyba wszystkie bedziemy sie toczyc, wiec sie nie przejmuj, nie bedziesz sama

Dzisiaj po obiedzie doprowadzialm kuchnie do porzadku i tak mnie zaczelo gniesc w brzuchu ze musialam sie polozyc. I tak lezalam, lezalam az zasnelam. 2 godziny spalam. Szok :szok: Przed ciaza prawie nigdy nie spalam w ciagu dnia, no chyba ze bylam chora, a teraz to prawie codziennie mala sjeste sobie ucinam. Ale widocznie tego potrzebuje moj i maluszka organizm.
Za to mdlosci nie mam juz od 3 dni, oby nie wrocily.
 
Ja Wam chyba tu jakies ograniczenie pisania wprowadze w ciagu dnia jak chodze do pracy, tyle naskrobalyscie, ze nie moge nadrobic:eek:

Jakies wiesci od Ciril?????

Co do imion ja dla chlopca nie mam:eek: takze prosze dziewczynke:-D:-D:-D
 
Hejka:)

sami mam dokładnie to samo - zawsze nazbieraa mi się zaległości i po przeczytaniu kilku stron wsio mi się myrda:baffled:

Tym bardiej że dzień w pracy za mną kolejny...do niedzieli na razie spokój

Ciril życzę żebys szybko wróciła do Synka ze zdrową silna fasolka w brzuchu!!!!:tak: skoro serduszko bije to nie ma się czym martwić, pewnie to jakis krwiaczek był! Odpoczywaj ile wlezie!

nathani ja tak samo ciągle jestem głodna, wiecznie mnie ssie i ciągle mysle co bym zjadła:sorry: ja to nawet liczyłam na jkaies solidne mdłości żeby z waga trochę przynajmniej na początki przyhamowa c a te mdłości to takie że sa a za chwil ich nie ma...mam niechęc do kilku rzeczy np mięsa, nie smakuje mi kawa z rana która uwielbiałam po przebudzeniu wypić! to tyle..
Tez mnie łapie mega spanie w dzień ale nie mam najmnieszej szansy na ucięcie sobie komara bo moje dziecię śpi max 20 min w dzień jeżeli w ogóle....:angry:
 
Sami super stronkę podałaś. Moje Maleństwo to teraz wymiarami przypomina owoc jagody:-D
Ciekawe co tam u Ciril, cisza u niej...

ja spadam do wyrka bo powieki mam jak z ołowiu. Dobranoc Mamusie...
 
reklama
Do góry