reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Fiolka kiedyś oglądałam polski film ''Ile waży koń trojański'' i tam właśnie była dziewczynka o imieniu Florka. Pomyślałam sobie wtedy, że bardzo ciekawe imię:-)
 
Witam, kurde dziewczyny zeby za wami nadarzyc to chyba trzeba ciagle przy forum siedziec :) Moja córcia lezy wlasnie kolo mnie i bawi sie nozkami :) ale przez to zginanie brzuszka ciagle jej sie ulewa, tylko sliniaki wymieniam, no ale przeciez jej nie zabronie poznawac swojego ciałka :)

cinamona nie wiem jak zareaguja, mam staly kontrakt takze nie powinno byc zle, w irlandii jest raczej polityka prorodzinna i nie powinni wywalic mnie z pracy z powodu ciazy, a jak wywala, to dadza mi jeszcze wiecej zasilkow, takze sie nie martwie :D

teraz najwazniejsze jest dla mnie by druga dzidzia byla zdrowa i zebym jakos dala rade na wieczornej zmianie.... kurde przenioslam sie na nia zanim jeszcze dowiedzialam sie ze jestem w ciazy...od 16"45 do 2:30 rano aaaa, ale dam rade hehehe
 
fiolka oryginalne imie :tak:,nie slyszalam jeszcze..ale ladne
basia skad jestes ?
joanna mi tez podoba sie Michal,ale jak juz dojdziemy do porozumienia,jakie imie dla dziecka,to napewno nie bedzie mialo polskich liter...i jesli bedzie to polskie imie,to takie,aby tutaj potrafili je ladnie powiedziec..:tak:
 
reklama
Do góry