reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Melduję się po obiadku :-) Pierś z kurczaka doprawiona solą, pieprzem i curry, podsmażona bez panierki, posypana koperkiem, do tego ziemniaczki i ogórki w zalewie. Mniam
 
Witam nowe mamusie
Majja mnie też strasznie bolą piersi, a biust mam bardzo mały a po dwoch ciążach i karmieniach to w ogóle był w opłakanym stanie a teraz musiałam wyszperać stary stanik bo wszystkie za małe i ciasne:szok: ale w sobotę planuję coś nowego upolować

Mnie od 2 dni też coś tak muli może ta pogoda też tak wpływa a tak w ogóle to wyszukałam sobie jakiś guzek w piersi i sie martwię

a teraz czekam na gości
 
Hej Dziewczyny, ledwo doczłapałam się do domu. Dzisiaj strasznie mnie mdli...:rofl2:

didir i JJM witam serdecznie w naszym gronie i gratuluję 2 kreseczek:tak:

Co do piersi to nie mam bóli i mam wrażenie, że przestały reagować na wszystko.
Cinamona my faktycznie jak bliźniaczki przechodzimy wszystko jednakowo. A zobacz jak ładnie nasza data wygląda 20.12.2012:-)

Dzisiaj rano stanęłam na wadze i miałam -2kg, czy to możliwe abym schudła jedząc jak wariat?
Idę coś przekąsić, ogórek kiszony za mną chodzi. Może mniej mnie będzie mdliło...
 
Zobaczcie jakie ładne sukienki znalazłam ciążowe. Myślę, że na sierpień dla nas w sam raz :-)
Przeraża mnie bardzo, że moja waga się zwiększy, zawsze miałam obsesję na jej punkcie :baffled:. Jestem drobna i raczej szczupła a za parę miesięcy będę jak balon. :baffled: No, ale kochane musimy jakoś ładnie wyglądać w tym stanie :-) .Zerknijcie na torelle.pl . zielona w kwiaty i biała w kwiaty ( ESPERA i VENDA ) . Zamawiam :)

lenka21 mnie lekarz wysłał na badania piersi,nigdy takich nie miałam pomimo mojego wieku 30 + , idę w przyszłym tyg. dla świętego spokoju i bardzo się boję. Nie martw się na zapas, w piersiach teraz zachodzi dużo zmian, hormony szaleją. Zresztą przecież jak sobie dotykasz to tam pełno jakiś grudek, najlepiej pokaż lekarzowi . Trzymam kciuki, będzie dobrze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja mam wizytę za 2 tyg więc mu powiem żeby mnie zbadał a usg piersi miałam rok temu i było wszystko ok mam 25 lat ale bywa różnie
a we wrzesniu mam wesele więc taka sukienka by mi się przydała:-)

a czy mogę zaproszenie do grupy prywatnej
 
Ostatnia edycja:
Do góry