reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Joanna a ja mam anginę biorę antybiotyk i co zrobic. wierze że nic dziecku nie będzie. Ty tez nie martw.
Madlen boję się ile przytyje :eek:
 
reklama
Ciril - wiem ze szpitale raczej źle działają na ludzi ale spójrz na to w ten sposób, przynajmniej się tobą zajęli. Ja jak miałam pierwsze krwawienie to mi kazali po tygodniu test powtórzyć bo tutaj do 12 tygodnia ciąża nie jest traktowana poważnie. Za drugim razem już mi zrobili usg ale nic poza tym, w UK na tym etapie ciąży się nie ratuje. Bedzie dobrze, nie zamartwiaj się. Najważniejsze ze dzieciątko jest i serduszko bije. Pozdrawiam

didor - witaj
 
cinamona - ja jeden dzień miałam zaparcia, ale myślałam że oszaleję .... paskudne uczucie . Wyczytałam gdzieś na necie żeby jeść dużo śliwek suszonych a że je uwielbiam, problem momentalnie przeszedł. I w ten sposób wieczorami przed tv zamiast objadać się tuczącymi czekoladkami zajadam suszki. :-)

Ciril - będzie dobrze, jeśli serduszko bije musi być dobrze ... dostaniesz jakieś lekarstwa na podtrzymanie ciąży, zrobią ci mnóstwo badań i wrócisz do domu ... trzymam kciuki oby już na weekend.

Dziewczyny - czy was też boli biust tak jak mnie ? nie mogę się dotknąć ...
dodam, że jest malutki , nooo teraz to trochę podrośnie na plus :) ale bardzo boli :baffled:
 
Majja mnie też tak boli. Właściwie to przede wszystkim z tego powodu powtórzyłam test, chociaż pierwszy nie wyszedł. Coś przypuszczałam, że kłamał ;-)
Ale już powoli przestaje, rozmiar większy się zrobił i teraz właściwie już tylko brodawki pobolewają.
 
Witam, ja również dopisuję się "grudniowych 2012":-), teścik - a nawet dwa:szok: pokazały cudowne, dwie kreseczki choć kalendarzyk wyliczył mi termin na 17 grudnia.
 
Ankka02 - dokładnie same brodawki :baffled:

JJM - witaj
Ja męczę się nad suwaczkiem, przerasta mnie to :wściekła/y: ... cały czas mi wyskakuję błąd pliku, po wklejeniu linku ze stronki suwaczki.com w "edytuj sygnaturę " . Wklejam tam pierwszy link url i błąd błąd i ciągle błąd :baffled:
 
JJM - witaj w naszym klubie

A mnie wlasnie piersi nie bola i wczesniej tez nie bolaly. Juz zaczynam sie martwic.
Chociaz wczoraj wieczorem poczulam ze moze jednak cos tam sie zaczyna dziac, bo tak po bokach lekko cmia. Zobaczymy co bedzie dalej.
 
reklama
witam nowe mamusie:-) zaraz obiadek. ssie mnie już zajadam suszone rodzynki bo przecież toczyć sie będę:baffled:
 
Do góry