reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

madlen79 właśnie tak patrze, że ty zaraz 2 trymestr ^^



A u mnie coś grzmić zaczyna :-D Przydałaby się jakaś burza, może powietrze się zmieni :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniu wlasnie nie wiem..bo wczoraj mi powiedzieli,ze ciaza jest mlodsza..,za 4tyg.pojde to mi dokladnie powiedza co i jak...wczesniej jak sobie liczylam to termin mialam na 6.12,a wczoraj mi powiedzieli,ze 12.12.,na razie moje male ,wielkie szczescie ma 17.2mm ;-)
 
madlen dla mnie niegazowana bez smaku a piłam litrami. teraz nic nie ma smaku. najbardziej smakuje mi herbatka z cytryna:-p
bulkasia ja w listopadzie 35 ( rocznik 77)
 
nathani a ja znowu wczesniej pilam gazowane litrami..soki tez...i kawe,a teraz..tylko woda niegazowana i rano herbatka ;-)
 
patrz jak to się zmienia:-) ja mam ten metaliczny posmak w ustach nie wiem czy po antybiotykach czy tak poprostu jest bo ciąża
 
Ja piję wszystko oprócz kawy, nie wchodzi mi a wczesniej piłam sobie 1-2 dziennie.

Wiem, że to zbyt wcześnie ale macie może imiona dla Maluszków?
 
nathani ja tez mialam wczesniej taki metaliczny smak
bulkasia u nas jest problem z imieniem dla dziecka,bo kazdemu podoba sie inne
 
My już mamy dla chłopczyka :-) Jak będzie chłopczyk będzie Ksawier:-) To już ustalone jak z Luśką w ciąży byłam :-) Ale tak ogólnie to jeszcze na temat imion nie rozmawialiśmy :-)

Madlen macie jeszcze dużo czasu aby dojść do porozumienia :-D
 
reklama
Dla dziewczynki też mamy Lena a dla chłopca Adrian/Miłosz/Tymoteusz ale szukamy dalej dla chłopca bo są jak na razie w miarę fajne ale do końca nie na 100%.
 
Do góry