reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Nathani ja tyle zostawiłam przy pierwszej ciąży i bolało, oj bolało :tak: Żałuję, że prywatne laboratorium było zalane bo mają znacznie taniej niż w szpitalu i nie ma kolejek. Teraz mam też porobić chociaż nie wszystkie i mam zamiar właśnie z prywatnego skorzystać. Jak dziś samopoczucie?? Mam nadzieję, że lepiej :-)
Fiolka trzeba szukać pozytywów i się cieszyć życiem. Ja już się dość namartwiłam i wiem, że co ma być to będzie a nasze zamartwianie tylko działa na naszą niekorzyść. Tak więc moja droga z uśmiechem przed siebie. A badania jeżeli mają cię uspokoić to zrób. Ja bym jednak odpuściła a za zaoszczędzone pieniążki kupiła sobie jakąś ładną ciążową "szmatkę" albo coś dla maluszka :tak:
 
reklama
Może fakt betę bym odpuściła
ale progesteron przy moich problemach chyba zrobię bo mnie to najbardziej
martwi czy na odpowiednim poziomie jest
 
lolcia czuje lepiej tylko muli. żeby nie muliło jem i to mnie przeraża....:szok:
też mi ciepło, w nocy cała się spociłam i przy łózku woda mineralna która jakoś jest bez smaku:no:
 
Witajcie z rana,

Joanna Z
kuruj sie kochana
Madlen 3mam kciuki
Ankka nie dziwie ci sie ze nie chcesz rodzic w tym samym szpitalu, po takiej historii

Chyba wczoraj za wczesnie sie cieszylam ze juz sie dobrze czuje. Wieczorem strasznie mnie zaczelo gniesc i ciagnac w brzuchu i jeszcze mi sie zaparcia przyplataly i gazy. uff co za paskudna noc.
Dzisiaj wieczorem przygotuje sobie wody z cytryna i miodem i wypije jutro z rana na czczo ponoc pomaga na zaparcia. Zobaczymy.
 
Dzień dobry, oj jak się cieszę, że nie muszę iść dziś do pracy, pogoda piękna więc chociaż nogi poopalam :-) Wczoraj wieczorem byliśmy w kinie na American Pie:Zjazd absolwentów, dawno tak się nie uśmiałam hehe.

Dziewczyny od wczoraj pobolewa mnie brzuch czy wy też tak macie? Zastanawiam się czy ma to coś wspólnego ze zbliżającym się terminem okresu?
 
Dzień dobry, oj jak się cieszę, że nie muszę iść dziś do pracy, pogoda piękna więc chociaż nogi poopalam :-) Wczoraj wieczorem byliśmy w kinie na American Pie:Zjazd absolwentów, dawno tak się nie uśmiałam hehe.

Dziewczyny od wczoraj pobolewa mnie brzuch czy wy też tak macie? Zastanawiam się czy ma to coś wspólnego ze zbliżającym się terminem okresu?


mnie brzuch boli od samego początku.... tak też miałam w pierwszej ciąży i lekarz powiedział, że to normalne bo macica się przygotowuje :-)
 
dziękuję nathani, teoretyczny okres powinnam dostać 4 maja i od wczoraj od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch, mam takiego głupiego schiza, że co chwilkę biegnę do WC i sprawdzam czy wszystko jest oki. Masakra jakaś. Ten ból przypomina właśnie ból przed okresem, ale skoro mówicie, że to macica się powiększa to jestem spokojniejsza, tak mi się przynajmniej wydaje :(
Cinamona mam nadzieję, że ty czujesz się ok

Dziewczyny czy macie coś takiego jak "Dzienniczek ciąży"?
Dzienniczek Ciąży | Dzienniczki | Sklep internetowy Brioko.pl
zastanawiam się czy to fajna sprawa i czy się w to nie zaopatrzyć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nathani , misia83 - dzisiaj od rana dobrze sie czuje, zobaczymy co bedzie wieczorem, bo ja zazwyczaj gorzej czuje sie wieczorem a nie z rana. Mam nadzieje ze bedzie dobrze.
 
Do góry