reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Hej kochane :-) Dziś u nas zapowiada się mniej upalny dzień więc może i funkcjonować będzie lepiej :-D Uwielbiam ciepełko ale nie aż takie i nie teraz :-p
Madlen79 będzie dobrze - my tutaj wszystkie trzymamy kciuki :tak:
Noukie i Bulkaasia miłego dnia w pracy :tak: Oby wam szybko zleciał :-)
Goko ty się masz kochana relaksować i oszczędzać a nie zadowalać wszystkich w koło. Teraz najważniejsza jesteś ty i maleństwo a goście niech czekają :tak: Ja bym chciała, żeby zaczął chodzić bo może już rehabilitacja nie byłaby potrzebna wcale ale biegać jak szalony to nie musi bo kto go złapie? :-D
Fiolka ja wychodziłam za mąż jak miałam 22 lata i też słyszałam, że wpadka :-D Wiek nie gra roli. Jesteś młoda ale to nie przeszkadza w chęci bycia mamą. Głowa do góry i olej tych zawistnych ludzi gadających bzdety - niech się zajmą sobą:tak: Taki przykład ci jeszcze dam. Niedaleko ode mnie mieszka rodzinka i matka jest straszną plotkarą. Zawsze obrobiła wszystkich a jak już jakaś dziewczyna w ciąży do ślubu szła to miała temat do gadania na długo. Niedługo czekała aż jej córeczka chłopaka na dziecko złapała i wtedy wielki lament bo wesele trzeba robić bo co ludzie powiedzą. Nie słyszałam żeby od tamtego czasu coś na temat brzuszków na ślubie mówiła :-D Gadaniną się nie ma co przejmować. Rób swoje i ciesz się życiem bo jest twoje i tylko ty zadecydujesz jak chcesz przez nie przejść :-)
 
reklama
Wiek mój (21 lat :-) ) tez nie pomaga bo pewnie będą patrzeć na mnie niepoważnie :/

Kochana w ogóle się nie przejmuj tym. Ja jak zaszłam w ciążę miałam 23 , 24 lata jak wychodziłam za mąż i byłam ok.5 m-ca ciąży chociaż faktycznie brzucha jeszcze wtedy nie miałam.
Natomiast na sali poporodowej jak nie potrafiłam przyłożyć malca do piersi i przyszła do mnie(na moją prośbę) p.laktacyjna to pierwsze co usłyszałam z jej ust to " a ile Pani ma lat?" Wtedy już mnie poniosło i powiedziałam jej do słuchu co myślę na tę jej uwagę. TO że wyglądam jakbym miała 16 czy 18 to inna sprawa.



Ponadto melduje się dziewczęta , że żyje.
Wróciłam znad jeziorka , trochę się wygrzałam, odpoczęłam. A dzisiaj jestem na zastępstwie za koleżankę w pracy :wściekła/y: no ale zawsze to jakiś grosz wpadnie...



Witam nowe przyszłe mamy :-)
Madlen kciuki zaciśniete
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuśki :-)
Ja nawet nie dopuszczam myśli, że może być coś nie tak. Stało się to w takim momencie, w dodatku mam błogosławieństwo mojego ulubionego księdza, cały kościół się za nas na czuwaniu modlił, więc nie ma innej opcji. Będzie wszystko dobrze i to u każdej z nas!
Ja się nawet porodu nie boję, bo Zuzia się urodziła bez żadnego bólu, bez znieczulenia, po prostu nagle mnie wzięło, jak pojechaliśmy do szpitala to po 15 minutach już była na świecie. Nawet mąż na salę nie zdążył, bo mu kazali gdzieś latać i się przebrać :-D A podobno jak był taki poród to drugi może być jeszcze szybszy, więc jedynie tym się stresuję, bo nie chcę rodzić w tym samym szpitalu :angry:
 
Ankka takiego porodu pozazdroscic u mnie bylo ciezej I to mi w glowie siedzi mowi sie ze I boli sie zapomina, ja go doskonale pamietam I na sama mysli az mnie skreca
 
KOCHANE pędzicie ;-)
Noukie, bulkasia miłego dnia w pracy.:-)
madlen trzymam:tak:
Joanna mnie się tak angina zaczęła podobnymi objawami. lyknij paracetamol działa p/zapalnie
Kochane byłam na badaniach bezczelnie wepchałam się pierwsza bo mnie muliło i antybiotyk czekał. u nas już ciężarne nie uprzywilejowane. zapłaciłam o zgrozo 258 zł za badania:szok::szok:
pozatym mnie muli:sorry:
 
Witam
Nowy dzień nowe siły
Ja pierwsze dziecko rodziłam mając 20 lat , drugie 21, do ślubu szłam z brzuszkem dosyć sporym( 28 grudnia śłub a w lutym poród) a pochodzę z wioski oczywiście sensacja była ale bez jakichś nieprzyjemności, w szpitalu też było dobrze jak prosiłam przy pierwszym o pomoc przy karmieniu pomagali
Sarka mi też jest strasznie gorąco a tak samo miałam przy pierwszym
Miłego dnia wszystkim życzę
 
reklama
Goko to Ty się tak nie przemęczaj :tak:

Lolcia ja też z lepszym humorkiem bo jest 22* a nie 30* :-)

Liwus to super że odpoczęłaś troszkę :D

Dziewczynki ja się gadaniem ludzi nie przejmuję.
Nasze dzieciątko jest bardzo planowane i długo wyczekane :-)
Jedynie czym się martwię to właśnie traktowaniem przez położne itp.
Mam nadzieje że mąż mój będzie mógł jak najwięcej być przy mnie
bo ja osobiście jestem troszkę nieśmiałą osobą :zawstydzona/y:
No cóż trzeba myśleć że będzie tylko dobrze ;)
pozdrawiam :*

Edit:
Mam dylemat czy nie zrobić jeszcze przed badaniami właściwymi
progesteronu i bety jeszcze.
Dla świętego spokoju jedynie koszty mnie przerażają :|
 
Ostatnia edycja:
Do góry