reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
lenka nie smutaj,ja mam tak samo...:tak:
a mnie cos glowa zaczela bolec...
dziewczyny,czy wam tez wypadaja wlosy ?? bo mi to garsciami leca..:szok:
 
Asia mi tez wypadaly,ale teraz to :szok:..w takim tempie,to ja do porodu lysa bede :zawstydzona/y:..i strasznie przetluszczaja mi sie...a odzywek zadnych nie stosuje..
 
Witam was,
Ale sie rozpisalyscie od wczoraj. Troche mi zabralo przeczytanie tego wszystkiego.

Nathani
jak najszybszego powrotu do zdrowia zycze !

Filoka
ciesze sie ze to plamienie to falszywy alarm.

Ankka
bardzo mi przykro. Teraz bedzie wszystko dobrze, zobaczysz.

Madlen79
nie tylko ty panikujesz przed 1 wizyta. Ja tez jestem przed 1 wizyta i wariuje. Musze jeszcze tydzien czekac. Chyba osiwieje do tego czasu. Ale jestem dobrej mysli i wierze ze wszystko jest ok.
Madlen79 jutro czekamy na wiesci jak bylo a w czwartek od ciebie Noukie

Bulkaasia
ja tez zaczynam dzisiaj 7 tydzien, mdli mnie duzo mniej i wogole od wczoraj czuje sie duzo lepiej.

A co do wieku to mi stuknelo przed tygodniem 32 i to dopiero moja 1 ciaza.

Mi wlosy tez zaczely ostatni jakos bardziej wypadac. Podloge w calym domu mam biala. Caly czas te moje ciemne klaki na niej widze. I tylko bym z odkurzaczem latala.
 
reklama
Do góry