reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Ja zaparc na szczescie nie mam, ale te mdlosci:sorry::sorry::sorry: glodna jestem, a nic mi przez gardlo nie chce przejsc:sorry:
z powodu mdłości? ja w tamtych ciążach jak nie zjadłam to mnie mdliło. a w ogóle zaczynam schizować czy dziecko będzie zdrowe bo mam taki wiek ....:crazy:
 
reklama
z powodu mdłości? ja w tamtych ciążach jak nie zjadłam to mnie mdliło. a w ogóle zaczynam schizować czy dziecko będzie zdrowe bo mam taki wiek ....:crazy:

Tak Nathani z powodu tych mdlosci, jem na sile, ale to wszystko w gardle stoi, nie zwracam na szczescie, ale tak muli, ze szok:eek: i jak np cos jadlam wczoraj, a dzis o tym mysle to jeszcze gorzej, doslownie taki wstret jak po zatruciu:sorry:lista zjedzonych rzeczy mi sie tak zaweza i zaweza, dzis na te ruskie wpadlam, ze moze przejda:sorry:

Nathani jaki wiek, tu kobiety w Twoim wieku dopiero sie na macierzynstwo decyduja, moja bratowa 36 rz tez sie stara o trzeciego dzidziusia;-)
 
Noukie to ja mam znowu tak,ze zjem a potem wszystko w wc laduje...,a ostatnio nawet nie zdazylam do lazienki na gore leciec,to wszystko poszlo do zlewu w kuchni..:zawstydzona/y:i tez jestem wiecznie glodna,bo co zjem,to...achhhh:wściekła/y:
Nathani ktory ty jestes rocznik ?..nic nie boj wszystko bedzie dobrze ;-)
a ja za godzinke musze po mlodego isc do szkoly a teraz najchetniej poszlabym spac :tak:
 
Noukie to ja mam znowu tak,ze zjem a potem wszystko w wc laduje...,a ostatnio nawet nie zdazylam do lazienki na gore leciec,to wszystko poszlo do zlewu w kuchni..:zawstydzona/y:i tez jestem wiecznie glodna,bo co zjem,to...achhhh:wściekła/y:

Idzie sie wykonczyc:sorry::sorry::sorry: oby nam jak najszybciej przeszlo, u Ciebie 12 tydz lada moment, a u mnie:eek:
 
Noukie no czas leci...,tylko ze ja z cora wymiotowalam cala ciaze..mam nadzieje,ze teraz bedzie lepiej,bo to nic fajnego jak caly czas jestem glodna,a co zjem to oddaje..czasami cos sie zatrzyma,ale malo tego :-(
normalnie jakbym miala bulimie..tylko ze ja nie przymuszam sie..,to idzie samo..nawet palce niepotrzebne ...
 
Popikowałam już pomidorki... zrobiliśmy obiadek.. chłopaki poszli na dwór a ja odpoczywam... Ten upał okrutnie jest męczący...

Ankka to bardzo przykre... wprost brak słów...
 
Noukie - wiem co czujesz ja mam tak samo. do 6 tygodnia jadłam i było ok a później ... szkoda gadać. Wmuszam w siebie i to tez podziobię i koniec. Nie zwracam ale mdli jak pieron. Niby kobieta w ciąży ma jeść kg owoców i warzyw dziennie a ja z dwójką co - dwa??? Jak jabłko zjem to sukces. I przez to się tez obawiam czy dzieciakom wystarczająco dużo witamin zapewniam. Moja mama mówi żebym w siebie nie wmuszała.
 
Hej Dziewczyny, ale napisałyscie dużo od wczoraj,dobre kilka minut nadrabiałam :wściekła/y:
Ja dzisiaj zaczynam 7 tydzień, zaparć nie mam,mdłości też brak, sikanie nocne od dwóch dni ustało ale apetyt dopisuje. Co 2-3 godz muszę coś zjeść bo aż mi słabo. Waga 0,5 kg na +:zawstydzona/y:
Też nie należę do młodych, mam na koncie już 33 latka:-D

Madlen czekam z niecierpliwością na relacje z wizyty, bo to moja druga ciążą ale pierwsza w uk i ciekawi mnie jak sie Tobą zajmą i jakie badania wykonają.
Ankka to potworne co zrobili w szpitalu, współczuję... Teraz na pewno wszystko będzie ok. prosze podaj link do tego chińskiego kalendarza, ciekawe co mi pokaze:rofl2:
Fiolka dobrze, że to plamienie to fałszywy alarm.
Nathani życzę szybkiego powrotu do zdrowia;-)
 
reklama
Do góry