reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
nathani ten metaliczny smak w buzi to normalne,ja tez tak mialam teraz juz troche lepiej;-)
anka przykre....:-(
bulkasia mnie bardziej interesuje to,czy serce mojego dziecka bedzie bilo..badania w drugiej kolejnosci ..
mi wychodzi z chinskiego teraz dziewczynka...a wczesniej tez sie zgadza,bo najpierw dziewczynka,a potem chlopiec ;-)ciekawe czy tym razem tez sie sprawdzi...a jak kiedys robilam sobie z obraczki to tez mi wychodzilo dziewczynka,chlopiec,dziewczynka...:-D
 
Z chińskiego kalendarza wychodzi mi chłopiec, wróżka mi przepowiedziała synka i z kalendarza Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl też chłopiec :tak:
Madlen spotkanie masz w szpitalu czy prywatnie idziesz?
 
mi z tego kalendarza,co wkleila link bulkasia,wychodzi teraz chlopak..a w innym ,ze dziewczynka...dziwne
 
ja kiedyś robiłam z obrączki i wtedy mi 3 dzieci wychodziła w tej kolejności syn, córka, syn no to by wychodziło ze parka będzie. A trzecie to chyba jakims cudem natury będzie, skoro z pierwsza dwójką problem był.
 
reklama
Do góry