reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witam się dziewczęta po długiej przerwie. :)
Czasem was podczytywałam, a czasem już nie miałam sił i przez to nie wiem co u której słychać. :(
Ale teraz mam zamiar być już na bieżąco. :-)

Ja 39 tydzień dziś zaczęłam, jeszcze troszkę mi zostało, uff. Nawet pochwaliłam się brzuszkiem w naszej galerii.
A u was jak samopoczucie przyszłe mamusie?
Pozdrawiam cieplutko. :)
 
reklama
Zjadłam bo mnie ssało a teraz mi jeszcze gorzej muli. i znów coś odchodzi ale nie podbarwione krwią zobaczymy jak nocą mi minie obym umiała spać
 
bulkaasia, noukie z tym chrapaniem to mam nadzieję, że jak już urodzimy to nam tak nie zostanie - ja też sobie tłumaczę że to dolegliwość ciążowa
ankka fajna sumka, na święta jak znalazł :-)
betiks czyli rozumiem, że już nie chrapiesz(?) uff... to dobrze :-p czyli to faktycznie uroki ciąży
neska będzie dobrze ;-)
aurelka a myśmy tu już wszystkie myślały, że już urodziłaś :-D


no ja to już "przeterminowana" jak to vivienne dziś ładnie określiła :laugh2:


poszłam z koleżanką i psami na króciutki spacer, a ten mój pies się agresywny zrobił, czort się na psa rzucił (jakiegoś obcego) i zaczął go gryźć. a facet - właściciel tamtego psa też inteligentny, mógł odejść z tym swoim psem to nie stoi i czeka aż psa odciągnę i uspokoję :wściekła/y:
 
Łojoj. Nie zazdroszczę. :)
Ja bym chciała urodzić już teraz, a tu nic. I nic nie pomaga. :p
Teściowa zażyczyła sobie wnuczkę na 12 grudnia 2012 r. Ale chyba jej zachcianki nie spełnię.
Nawet latanie po schodach góra-dół nie pomaga.
 
reklama
Do góry