reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Za wszystkie wizyty trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&
Bakusiowa to my tak na jednym wózku jedziemy. Ja wczoraj na KTG też zero skurczy. Już mówię, że młoda się we mnie wdała, jak się pchała na świat, to ją powstrzymywali, to się teraz obraziła i wychodzić nie chce. Ale liczę na to, że do czwartku coś ruszy i na wizycie mi powie, żeby się pakować na oddział
No właśnie co z Nathani? Wczoraj też jej chyba nie było?
Trochę mi dzisiaj zeszło na robieniu tego wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane, ale z 800 zł na oko zrobiło się prawie 1300 :-D bo znalazłam jeszcze parę faktur. Kurcze brakuje mi tej papierkowej roboty ;-) Najwcześniej to się w księgową pobawię dopiero jak ludzie zaczną mi pity znosić...
 
reklama
Dziewczyny ja pod koniec ciąży też ponoć pochrapywałam, choć wcześniej mi się to nie zdarzało, więc to raczej ciążowa dolegliwość ;-)
nathani jeszcze w domku, dziś się zamelduje na forum i pozdrawia was serdecznie :tak:
 
Ankka-wiesz kochana różnie to jest z tymi bąblami naszymi ja przed porodem kilka dni spałam prawie całymi dniami bo taka byłam zmęczona a moja córcia postanowila sie przed czasem wypchnąć:happy: Noukie to już u ciebie i bedzie nastepna dzidzia :-) Nathani ma zajrzeć na forum byla dzis na ktg;-) U mnie dzień szybko zleciał teraz siedzimy i grzejemy sie przy kominku założyliśmy małej karuzele do łóżeczka i zrobila takie oczy:szok::-D Lili-rozumiem cie i tez nie uwazam ze dzieci powinno sie przegrzewać czy wogóle na podwórko w zimie nie zabierać tylko taka temperatura jak -15 jest dla noworodka zbyt duza pozatym dziecko dziecku nie równe i jedno jak mówisz sie zahartuje a drugie dostanie zapalenia płuc i wtedy jest problem oczywiście każda z nas robi jak uważa i wychowuje swoje dziecko według swoich przekonań:tak:
 
Wiolka ale moja się pchała za wcześnie na świat, dwa razy w szpitalu leżałam, prawie połowę ciąży w domu. A teraz to wychodzić nie chce ;-) Chuchałam i dbałam, byleby chociaż do 34 tc donosić. A tu niespodzianka i za chwilę przenoszę jak tak dalej pójdzie :-)
 
witajcie na wieczór :)
U nas dziś trochę gorszy dzień, Marysia skończyła właśnie 4 tygodnie i chyba czas to najwyższy aby nieco podokazywać :sorry:

Widzę, że jeszcze sporo dwupaków zostało, a każda chciałaby być następna ;) czyja kolej?
 
No następna Noukie chyba że ktoś się wepchnie dzisiaj w nocy albo jutro :happy: potem Bulkaasia ale też są dwa dni do wpychania dla chętnych :-) A sn to chyba Adgama...
 
Dziewczyny jestem. Słabo mi nie wiem co się dzieje. Boli podbrzusze zrobiłam kąpiel, ból promieniuje do ud, czuję się taka byle jaka. do tego głowa mi pęka. W krzyżu łupie. Wątpię, że Was nadrobię. Dziękuje wszystkim za pamięć o mnie ;-) szczególne buziaki dla Ciebie Wiolu i Betiks
Na ktg musiałam leżeć 40 minut bo się mała nie ruszała, kazała mi położna zjeść coś słodkiego wygrzebałam jakąś galaretkę i zaczęły się ruchy w pozycji na lewej stronie. Ginek zobaczył zapis i powiedział że jest znośny i do zobaczenia za tydzień....
 
Jest i nasza Nathani:-) może przemeczenie albo anemia:sorry: musze isc kapac mała bo cos mi dzikuje zajrze jak sie odrobie:-) mam nadzieje ze ktos sie poza koleja rozpakuje :tak:
 
reklama
Witamy
ja juz nie umiem rozgryzc mojego dziecka.
Dzis od 7 rano do 18 nie spal. Dokarmilam bebiko zaczal chlustac tym mlekiem wkoncu wyladowalam w przychodni bo maly mi na rekach lecial. Dostalam bebilon pepti i mam obserwowac. Rece opadaja a mnie chyba depresja dopada.

Zdrowka dla maluchow i bezbolesnych porodow.
a na dzis spokojnych snow i przespanej nocki.
 
Do góry