reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Wiolu kochana jestem:-), po poludniu pojechalam jeszcze troche zakupow spozywczych dokupic, pozniej po malego obiad i szybko do gina tam sie nasiedzialam bo mimo, ze umawia na godziny to jakos opoznilo mu sie i dlugo musialam czekac:sorry2: pozniej ktg tez dlugo bo maly ciagle uciekal i dopiero jestem, zaraz poczytam co u Was i opisze wizyte na odpowiedni watku;-)
 
Witam, a mnie jak na zlosc chyba cos dopadlo swedzacego tam na dole :dry: Kurde mac na sam koniec....jutro do lekarki bede dzwonic a dzis posmarowalam sie Canestenem bo nic nie mam a swedzi jak cholera.....:confused:

ide was ponadrabiac
 
Spróbuje Was nadrobić choć nie wiem czy mi się uda:no:
bulkasia jak był prezent znaczy byłaś grzeczna :-D mnie też muli :baffled:super masz córcie:tak:
basia wciskaj się wciskaj:-)posmaruj się clotrimazolum
eta powodzenia jutro na ktg i usg
kasia s moje dziewczyny uwielbiają roszpunkę dialogi znają na pamięć:tak:
viev dobre wieści :tak:
mummy 3 myśmy właśnie naszym dziewczynkom zrobili taki prezent mikołajkowy sala zabaw a potem mcdonald. zakupy w biedronce i w deichmanie kozaki . Ledwo żyję . A Ty pomału się szykuje bo bóle moga coś zwiastować ;-)
goko no ja już też zaczynam schizowac przeterminowanie ale spoko jeszcze mamy czas

miałam dziś b. intensywny dzień , mała się wwierca w pęcherz , zobaczymy co przyniesie noc...
 
normalnie czop mi odchodzi, sluz z krwia :szok:, narazie brak regularnosci, wiec staram sie byc spokojna, ale chyba dzwonie do meza, potem do poloznej i lekarza zeby byli w gotowosci
 
Nathani super ze dzien udany :-)
Kasia a dlaczego macie nie dac rady? Stesknia sie po calym dniu za soba to w nocy maz Ci "nie da podejsc" do lozeczka :-p. Taa, noc za ciekawa nie byla, zaraz ide plam plam i spac... Mam nadzieje, ze troche pospie dzis... W dzien nawet nawet. Chociaz sa momenty, ze czuje sie jakby ze mnie lecialo a jak ide sprawdzic to wszystko suche... Krzyz mnie napierdziela, brzuch twardnieje momentami. Spakowalam ciuszki dla Malutkiej na wyjscie dzis :-D...
Ide sie wykompac, trzymajcie sie Mamuski

Mummy3 trzymamy kciuki. Powodzenia zyczymy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bułaksia-gratulacje dla zdolnej córci uspokoiło sie mówisz ciekawe czy dotrzymasz do terminu?:sorry2: Mummy3-lepiej sie oszczędzaj bo już na finishu różnie może być a widzisz czop odszedł &&&&&&&&&&&&& mocne za ciebie kochana dasz rade jesteśmy z tobą:tak: Vivienne-u mnie tak samo mała je ile widzi na głód raczej też dziecko nie narzeka:-Da szczerze mówiąc nie zauwazyłam żeby coś przytyła:sorry2:mam nadzieje że przytyła prze świętami idziemy do szczepienia więc ją zważymy:happy2: Noukie to dobrze bałam sie że cie zawinęło i znac nie dałaś:sorry2: Basia polecam clotrimazolum albo czopku nystatyna:tak: Nathani zobaczymy jak ci minie noc z każdym dniem jesteś bliżej terminu:happy2: Ania znam ten ból mnie przy końcu ciąży też bolał okropnie kręgosłup a teraz rzadko kiedy jak Nastke podniose to raz za czas coś strzyknie już niedłgo nie będzie nic bolało;-) Ciril-córcie masz śliczną:-)
 
Do góry