reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Ciril GRATULACJE:-) Prosze jak pięknie Ci poszło :)))

bulkasia cos sie byc moze szykuje ;) wkurzył się młody na tą nowa datę chyba:-D

Zgadnijcie co jadłam własnie na obiad.....frytki!:-D musiałam je zrobić hehe jeszcze chwila i trzeba będzie zapomnieć o takich smakach...A ja tam nic nie czuję, wczoraj mnie krzyże bolały, noce mam spokojne (tfu tfu) bez żadnych skurczy i twardnień. Ale ja sobie ciagle jeszcze łykam magnez i nospę. Ktoś jeszcze tez łyka mg i nospę. A i tak do mnie nie dociera że za max 3,4 tyg. będę mieć maleństwo w domu:-p

Wiolka ja tez myślę że to może byc przyczyna. Odciagaj ciut przed karmieniem wtedy malutka nie bedzie sie krztusić:tak:

mummy ciagle mam pytac a zapomnę....jak ma wyglądac wasz poród domowy? czy dzieci i teściowa też będa w tym uczestniczyć? czy gdzieś wybędą na ten czas? czy jak? w ogóle to podziwiam naprawdę za odwagę:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vivienne super ta Twoja córa, każda by chciała żeby jej dziecko było takie grzeczne :-) I gratuluję dobrych wyników na usg bioderek :-)
Ciril o której Cię stawiają na nogi? Jak się czujecie?
Myśmy dzisiaj ktg zaliczyli, skurczów brak, mam się pokazać znowu w niedzielę. Potem skoczyliśmy jeszcze do Rossmanna dokupić pieluch, ostatnia paczka była na półce. Innych rozmiarów to pełno, a 1 i 2 po paczce.
 
muffy mnie lekarz w szpitalu polecił kupić Hemorectal - czopki i aplikować sobie rano i wieczorem, dodatkowo maść Aesculan i smarować na zewnątrz parę x dziennie. A no i też wciskam te pierony z powrotem :sorry2:Mój też był pokaźny niestety :baffled: Po 3 dniach przestało boleć i przeszkadzać :tak: Ja dodatkowo jem bułki z ciemnego pieczywa z pestkami dyni, żeby trawienie poprawić.
 
Ostatnia edycja:
No Laski jestescie nie mozliwe... Tyle naskrobac.
Ciril gratulujemy. Sonia niech rosnie zdrowo a mama niech bedzie dumna :-p
Hahaha, mam nadzieje, ze jak sie bezczebelnie wepchne to sie nie pogniewacie:-p
Asiu mnie tez od dwoch dni nie dobrze...
Dzis wyrzucilismy wozek :-p Laury :-D. Napadalo nam tyle sniegu, ze pchac sie juz nie dalo a ze byl juz wysluzony, to stwierdzilismy ze nie ma co sie meczyc. "zaraz" i tak gleboki pojdzie w ruch :-p. A tamten i tak sluzyl bardziej na zakupy :-p.
Dzis tez brzuch boli.. Ale zganiam na duza ilosc chodzenia i stania dzis... Jak wyszlismy kolo 10 to wrocilicmy po15..
 
U mnie tez dzis ciezko, wlasnie zaleglam na kanapie :-D Bola mnie posladki od siedzenia na krzesle :szok:
Zjadlam barszczyku, a teraz czekam na herbatke. W nocy o dziwo jest ok. Maly mi sie wwierca w pecherz , ała :dry:
 
Ale u nas pięknie sypie:-)

Muffy ja czekam aż mój skończy prace i będzie miał wolne, wtedy go zagonie do roboty :-p
choć zostało tylko sprzątanie

Wiola może częściej ją przystawiać żeby sie tak na cyca nie rzucała?
a i za dużo pokarmu masz, oj to nie wiem jak pomóc

Asiu ja gorące kąpiele biorę bardzo często :sorry2: kiedyś nie lubiłam a jakoś mi się tak odmieniło teraz
Ja czytałam że ból jak na @ to może coś się zbliżać :tak:

sarka ja mam magnez + wit.B6 zalecenie gin ale to na skurcze łydek

Gardło mnie boli na dodatek :baffled:
 
Ja nie mogę Ci z góry to się chyba nigdy nie urządzą :no: zaś młotkiem walą czy coś, w weekend jest to samo.
Maluchy są wrażliwe na takie hałasy?
 
Fiolka to zalezy. Jak wychowacie tak bedziecie mieli :-p
Mnie sie wydaje ze im szybciej sie przyzwyczai brzdaca do chalasu tym pozniej bedziemial mniej problemow z zasypianiem, gdy np. bedzie latem otwarte okno czy cos w ten desen
 
reklama
Fiolka No tak tez pomyslalam ze to jednak wydzielina bo pewnie by się cos dzialo w ciagu dnia ;)
No i niezle porzadki Was czekaja. U mnie tesciowa pomyla okna (uparla się ze ja tego nie mogę robic), co bardzo mnie cieszy ;) A co do gardla to może weź sobie cos do ssania, żeby się nie rozwinęło. U mnie chorobsko się wlasnie od gardla zaczęło. :/
didor Tylko się Cieszyc ze to już lada dzien ;)
Wiolka W koncu na pewno się od uczy :)
mummy Znakiem tego ze lada dzien urodzisz ;)
Basia one to ciesz się ze w nocy masz spokoj. Ja mam regularne pobudki i czasem ciezko po nich zasnąć. A maleństwo czasem tak kopie ze az boli…
 
Do góry