reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Bulkaasia gratulacje dla zdolnej córy i dumnych rodziców :-)
Mummy3 powodzenia, jesteśmy kciukami, myślami i modlitwą. Mało bólu i szybkiej akcji :tak:
Noukie pocieszyłaś mnie, że nie tylko moja ucieka na ktg, bo położna coś narzekała, mimo iż ładny zapis szedł
Za oknem prawdziwa zima. Gładko podobno jak nie wiem, a mój czarny pies wrócił z dworu biały...
 
jestem. dwa dni mnie nie było, niestety nie nadrobię, za dużo tego.

U mnie cisza nic się nie dzieje, nie mogę doczekać się już wizyty u lekarza, bo w końcu dowiem się kiedy zobaczę córeczkę.
Jutro jadę do mamy do szczecina, przyjechała babcia z berlina i koniecznie muszę ja zobaczyć, widujemy się tylko na skype, a tak po 4 latach w końcu na żywo. Już nie mogę się doczekać.Pewnie będzie mnóstwo łakoci, raz sobie zgrzesze.
 
Mummy Mummy trzymam kciuki aby nic nie bolało i mąż się spisał na medal . Ty jesteś twarda kobietka dasz radę , jestem pewna :))))

Lil kurcze ja byłam pewna,że ty urodzisz jeszcze przede mną a ciebie dalej trzyma :)
 
Asiu masz mądrą córę :tak:
Goko ale chyba jeszcze masz czas? bez paniki ;-)
didor ja dziś wyszłam i mi się nogi rozjechały :baffled: trzeba uważać
kurtkę kupiłam ale to jest taki jakby polar więc super ciepło też nie ma, ale nie muszę wychodzić jedynie z psem do lekarza...
Mój tez czasem taki spokojny że się stresuje czy jest ok i go szturcham :sorry2:
Vivienne dzięki, mam nadzieje że mały wda się ze spaniem w tatusia :-p
Trzymam kciuki za jutro ale pewnie będzie ok :tak:

Dziewczyny a w taką pogodę jak teraz wychodzicie codziennie na spacer? :sorry2:
Basia mi się grzybek przyplątał, miałam globulki 3 dni ale zaczęło swędzieć :dry:
mummy3 no to trzymamy kciuki :-D


Mój M. chyba od jutra już wolne jednak, weźmie bo jest pogrzeb jego dawnego przyjaciela :-(
masakra jeszcze mam jego komentarz na fb przy naszych zdjęciach :-(
 
brzuch ciągle spięty i wszytsko boli:sorry2: mam juz dość:baffled:

mummy3 czyżby to już:happy2: trzymam kciukasy :tak:
nathani to tak jak Julka zna księżniczkę i żabę :-D ostatnio jechałyśmy po K. do pracy i po drodze "bawiłyśmy się" w księżniczkę i żabę (jakaś odmiana od przedszkola:-D) no i Młoda mówiła mi co po kolei mam mówić (oczywiście teksty z bajki) a jak się pomyliłam lub powiedziałam jej tekst to o mały włos a byłaby awantura że nie znam bajki :-D
 
dziekuje dziewczyny za kciuki i wsparcie, trzymajcie, skurcze teraz sa co 10 min, narazie wszystko na spokojnie, maz juz jest ze mna, moj kochany, od razu czuje sie spokojniejsza i bezpieczna, polozna ma byc za niecala godzine to mnie zbada, lekarz moze byc dopiero ok 17 bo ma jeszcze dyzur w szpitalu, tesciowa pakuje rzeczy chlopcow i jak polozna powie jak wyglada sytuacja to wtedy tesciowka zabierze ich do naszych znajomych, buziaki
 
Witajcie dziewczyny :) Dawno tutaj nie zaglądałam;)
Może napiszę troszkę o sobie. Mam termin na 24 grudzień będzie to chłopiec Dzieciątko na dzieciątko :)) nie mogę się doczekać już!!:-)
Własnie przed chwilą wyleciał mi "czop śluzowy"...;/ obrzydlistwoo.. pozostaje mi czekać na dalszy rozwój akcji :)))
Pozdrawiam :)))
 
reklama
Dziendobry, a ja sobie nie spie od 4;30 ale chlopaki sobie pojda to moze sie jeszcze przytule do podusi;-)

Ciekawe jak tam Mummy3, podawla jakis kontakt w razie czego:confused::confused::confused:

Wiola jakby cos sie zaczelo dziac to napewno dam znac;-)

Ankka no i wczoraj mi tez wlasnie maly ciagle uciekal, w pewniej chwili tez mialam stracha, pt" no gdzie te serduszko" ale gin zapewnial, ze to normalne i zapis 10/10:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry