reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
wiolka oby nastki nic nie rozłożyło
roziszu byłabym wdzięczna gdybyś sprawdziła to dla mnie:-)
co do kremów to już nie wiem - te apteczne vichy, pharmaceris to nie poprawiają stanu mojej cery :confused: ale już po tylu latach się przyzwyczaiłam :-p moja mama mówiła, że przejdzie po 3 porodzie - ha ha :-D


rosołek wstawiony, a teraz chyba wezmę się za sprzątanie - chociaż z chęciami coś nie bardzo, no ale żeby czas szybciej leciał to trza coś robić
 
Hej, hej. Mój synuś dziś dał mi więcej pospać, bo budził się tylko 2x w nocy :tak: Ale do pełnego wyspania się jeszcze daleko.
bulkaasia, fiolka jak tam brzuszki?
Ania mam wrażenie, że po cichu się wbijasz na listę rozpakowanych mamusiek ;-):-D
ciril gratki kochana :-):-):-)
 
Przepakowałam torbę do szpitala, cos mnie tak tknęło;-). Brzuch znowu twardy jak skała i znowu boli jak na @, wody nie ciekną, czop nie odchodzi więc pewnie macica się ćwiczy:tak: No i jest mi niedobrze... Leżeć mi sie nie chce bo nie mogę dobrać pozycji,ehhh...uroki końcówki ciąży...:baffled:
O 16-tej jestem umówiona z córką bo ma dzisiaj egzamin z pianina, oby jakieś skurczybyki ani nic nie zmieniło planów. ieczorem może cos sie dziać ale nie teraz;-)
Listonosz przyniósł mi przesyłkę z Aventu - butelka ze smoczkiem 125ml:happy2:
 
Cirili serdeczne gratulacje :-) buziaki dla córci :-)
bulkaasia trzymam kciuki za Wiktorię:tak:

a my po lekarzu, Julka nie poszła do przedszkola ale przez to że miała temperaturę to nawet wcale nie było jej przykro:sorry2: o mikołaju nawet rano zapomniała - przechodziła obok butów i nawet nie zauważała aż w końcu jej zapytałam czy był Mikołaj to poleciała do butów :-D i wróciła szczęśliwa bo bardzo chciała bajkę na dvd o Roszpunce - a w Biedronce włąśnie promocja na płyty m.in. Zaplątani - i kupilismy za 20zł oryginalną bajkę Disneya :-) mała rzecz a cieszy - ważne że wymarzona :-)
właśnie oglądamy tą bajkę i tak pewnie będzie przez najbliższe tygodnie :-D
my z K.nie byliśmy grzeczni więc nic nie dostaliśmy ;-) ale myslę że na dniach nasz prezent będzie już z znami :tak::-)

najlepsze życzenia MIKOŁAJKOWE dla Was i waszych rodzin!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej,
ja tak na szybko bo teściowie jeszcze są, mąż w pracy więc muszę się nimi zająć i Marysią oczywiście.

Byłyśmy na usg bioderek, na oba stawy mamy 1b, czyli jest dobrze, odwodzenie w porządku, pieluchować szeroko nie musimy, musi się tylko wykształcić do końca panewka. Kontrola 31.01.

Maria sama z siebie nie obudziła mi się w nocy ani razu :szok: kwękała coś przez sen koło 1 to ją obudziłam na karmienie, potem koło 4 a wstała dopiero po 6. Oby tak dalej ;)

Postaram się Was nadrobić później.
Ciril serdeczne gratulacje! :tak:
 
reklama
Witam i ja.

Basia ja też bóle mam dziwne, raz skurcz jakby, raz takie fale gorąca tam,napinanie, kujące, w brzuchu na dole, właśnie w środku na dole :dry: same dziwaczne

Kasia zdrówka dla córy :*

goko szaleństwo no ale jak masz się prosić ;-)
Asiu pewnie się szykuje brzuszek do porodu :tak:
a jaką kąpiel ? Słyszałam ananasy surowe :-p


mikaaa ja mam przeokropną wydzielinę bardzo dużo, wkładkę zmieniam co kilka godzin bo mokra

Widzę że wszystkie nas skurcze dopadły :-D może grupowy poród :-p

adgama też mam tłustą skórę i niestety pryszcze są, przed @ najgorzej
kosmetyczka mnie pocieszyła że za to taka cera się pomalej starzeje :-p
Liwus słodki synuś :tak:
Ciril gratulacje :-D
Viv super że córa zdrowa ;-)

Jeszcze tylko dziś i jutro i D. kończy prace, ależ się cieszę
Wtedy weźmiemy się jeszcze za sprzątanie, okna umyć koniecznie trzeba pościel też czeka na prasowanie :sorry2:

Ja dziś wyszłam bardzo zadowolona z wc:zawstydzona/y: dawno tak pięknie się nie oczyściłam a miałam kilka dni kłopoty
wydaje mi się że to ta herbatka tak działa bo pisze że jest oczyszczająca.

W sobotę o 9 mają odebrać ten nasz zestaw a potem mają przywieźć narożnik strasznie się cieszę, chciałam się pozbyć tych foteli jeszcze przed urodzeniem, strasznie mi gracą pokój a nam niepotrzeba tyle mebli. :tak:

Przydało by się coś porobić ale mi się tak nie chce :/
na wieczór muszę jeszcze D. obciąć :tak:
 
Do góry