reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Mikaa-zdrówka dla ciebie u mnie starsza córcia coś zasmarkana biedna chodzi i jkaiś kaszel jej sie zaczyna mam nadzieje że nic jej nie rozloży:sorry2: RoziSzu-u mnie też światecznie wszystko wyglada przez śnieg teraz nie sypie ale jest -8 a w nocy było -11:szok:jeszcze troszke i choinke będziemy ubierać:happy2: Bakusiowa powodzenia na ktg i życze spotkania tego mikolaja;-) Ania-coś sie chyba u ciebie powoli rozkręca czyżby cie na weekend córcia na porodówke miała zamiar zaprosić?:sorry2::happy2: Basia to zawsze jakaś pomoc jak teśców będziesz miała na miejscu przy małym dziecku które zaczyna chodzić cieżko odpocząć ale już niedługo i będzie ci lżej bez brzucha:-) Noukie już niedługo nie będziesz musiała śnić o dzidzi a masz już termin cc? Adgama-moze w aptece powinnaś spytać o jakieś dobre preparaty na tłustą cere myśle że powinni ci dobrze doradzić albo w dobrym sklepie kosmetycznym bo do każdej cery inny preparat i na każdego działa inaczej:sorry2:ale słodkości wrzuciłaś a ja nie moge czekolady:-p:-( Eta to czekamy do 11 jak maly będzie mial wysokie tętno to chyba wtedy ci cesarke powinni zrobić tak mi sie wydaje:sorry2: ide poleżeć troszke bo krupcia śpi zajrze później. Ciril kochana jak u was?:-)
 
reklama
A kontaktowal sie ktos z Lolcia dlugo juz jej cos nie ma:dry::confused:

Wiola tak mam na 12 grudnia termin, dzis ma mi gin potwierdzic date, jejku -11 w nocy zimnoooooo
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mikolajkowo,
Ho ho ho, bylyscie grzeczne? jakies prezenciki ?
Tutaj w ES dzisiaj dzien konstytucji wiec wolne.
Prezentu nie dostalam :-( bo tutaj 6-go grudnia nie ma mikolaja ale przynajmniej w miare sie wyspalam a to juz cos.

Po wczorajszym usg i ktg znowu dostalam alergi na tez zel co go uzywaja przy usg i kurcze swedzi troche wrrr, pije wapno moze szybko zejdzie

Mummy3 co za widoki
Kasia_s zdrowka dla corci
Ciril &&&&&&&& i jak tylko bedziesz mogla daj znac bo my tu niecierpliwie czekamy na wiesci
Basia_one to ja sie na przyszly weekend wpycham razem z toba:-D
Noukie pozazdroscic snow
Goko, bakusiowa, przyjemnego ktg

ide pod prysznic

mua mua
 
wiolka23 tak myślę że wtedy cesarka.... zobaczymy
jej macie takie problemy ze snem a ja śpię jak dziecko hehe.. Mąż mnie tylko w nocy budził bym sie na prawy bok położyła bo na tym boku Mały miął troszkę mniejsze ciśnienie...
u mnie słońce i -1,5st troszkę śniegu też jest
nie moge usiedzieć na dupie... chyba zacznę podłogi myc....
 
Adgama85 już pisałam ostatnio, że ponoć codziennie wieczorem powinno się natłuszczać cerę oliwką dla dzieci. Koleżanka robi tak regularnie i ponoć nie ma już problemów:) Ja jestem za leniwa na takie zabiegi :) Też mam tłustą cerę, podkład używam loreala ifaillible, ale to bardziej dlatego, ze kolor jako jedyny mi odpowiada (120 vanilla-taki żółty jak ja:)), i matuję go pudrem transparentnym z inglota sypkim - chyba 35 zł kosztuje wieelkie opakowanie, na jakieś 2 lata wystarcza :) ten sypki puder jest naprawdę super, utrwala makijaż i matuje świetnie cerę, polecam ;) Jak chcesz mogę spr. dokładnie jak sie nazywa.
A i krem clen&clear Shine control, taki w buteleczce plastikowej z zieloną pompeczką 75 ml. Też jest b. fajny, tylko trzeba chwilę poczekać aż sie wchłonie ;)
 
Ostatnia edycja:
Pzekaz na zywo...
Jestem na pooperacyjnej.Sonia wazy 3180 i wydaje sie byc zdroeiutka...Jak zaczne czuc nogi to do niej jade.Dziekuje Wam za wsparcie...Bardzo sie balam ale odpukac wszystko oszlo bardzo dobze w porownaniu z pooprzednim porodem.Moze ktos to przekleic do watku szpitalnego... Bo ja mam glowny w tel ustaeionu.Dziekuje z gory
 
Zjadłam sobie jajeczniczkę ze szczypiorkiem, kąpiel gorącą a brzuch nadal boli ale mniej:tak:. Położna wczoraj zadzwoniła i powiedziałla, że jak chce szybciej urodzić to poleca dużo ananasów jęść, kąpiel i herbate malinową - niby efekt murowany i lepsze od seksu;-) Zależy kto co woli nie?:-D
Ciril jgratuluję córci, trzymaj się kochana!!!:-)
eta też mi sie wydaje, że zrobią Ci cc bo nie ma co narazać was.
Kasia duzo zdrówka dla Małej.
Noukie jak ja Ci zazdroszczę (pozytywnie oczywiście) tego 12-go:tak:
cinamona ja mam na przyszły piatek więc możemy razem, zresztą nasze suwaczki są identyczne więc się nie wyłamuj:no::happy2:
 
reklama
Do góry