reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Noukie ale ci fajnie odpoczywaj póki masz okazje:tak:synuś w przedszkolu?ja starszą do przedszkola posłalam a młodsza na rękach sie u mnie wierci pojedzona i sie tulimy:-)
 
reklama
Witam i ja!

Wszystkiego naj z okazji Mikołajek i mnóstwa prezentów! ;)

Ciril Mocne &&&& za Was!!!!

Ja tez mialam kiespka noc. Katar daje we znaki. Wydzieline (z pochwy)mam coraz rzadsza, w nocy zastanawialam sie czy nie sacza mi sie wody bo mialam mokrawa pizame, ale poki co nic sie nie dzieje wiec to pewnie nie wody...
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki,

Poczytywałam Was przez ostatnie pare dni, ale niestety coś mi się z klawiaturą stało i nie mogłam pisać :] na szczęście dziś już mogę, ale nie za bardzo pamiętam, co i która dokładnie pisała :D

Ciril ale o Tobie pamiętam, 3mam mocno kciuki, żeby wszystko poszło gładko i szybko i żebyś mogła tulić w ramionach swój prezent mikołajkowy :)

U nas sypie pięknie śnieg, więc od razu w jakiś humor świąteczny wpadłam. Śpiewam sobie jingle bells i sprzątam szafę z ubraniami :) Muszę sobie koniecznie kupić gwiazdę betlejemską, co by jakiś akcencik świąteczny mieć w domku :)
 

Wszystkiego Najlepszego Grudniówki i dla Was, dla Waszych rodzin i przede wszystkim dla Waszych (Naszych) Dzieciaczków ;-)
Bezbolesnych porodów, i dat jakich sobie wymarzycie !!!

Ciril trzymamy kciuki :-) Będzie dobrze :-)
Super, że dzieciaczki Wasze cieszą się z prezencików :-p
Ja zaraz "męża" budze i trzeba ruszać :-)
Za oknem pięknie, śniegu dużo, jeszcze sypie, ale pewnie zimno jak nie wiem :-D Wypieściła nas ta jesień z większością +-owych temperatur a tu zonk :-D -7 mi pokazuje
:szok:
Kasiu zdrówka dla Julci :-)


Goko trzymam kciuki za KTG :-)
U mnie noc do d** Poszłam znów spać koło 4. Skurcze były, były coraz mocniejsze
:baffled:... Z bólu się zwijać zaczełam, kot całą noc obok nas spał. (Chyba chciał byc w gotowości, albo "dogadywał sie" z Malutką coby jeszcze poczekała :-D) później (jak leżałam na lewym boku) to położył mi się na mój bok (tak na wysokości piersi) i tak spaliśmy :-) Dobrze, że on mały jeszcze to nie waży jak słoń :-D Ale i tak mi ciężko bylo, co chwile jak nie strącałam go, to A. go zabierał...
krzyż boli
:baffled:...ale jak już udało mnie się zasnąć to spałam chyba do 6 :-)
No nic uciekam :-)
Miłego dnia życze Wszystkim tym Dużym i Małym :-p




 
Wszystkiego dobrego na Mikolajki :-D GOOORY PREZENTOW !
Ja sie nawet wyspalam, jak leze to mnie nic nie boli, ale w ciagu dnia mam malo okazji do lezenia...

Tesciowa u nas bedzie w nastepna srode w nocy, no a ja licze ze na przyszly weekend wcisne sie wam w kolejke :-D
 
Noukie ale ci fajnie odpoczywaj póki masz okazje:tak:synuś w przedszkolu?ja starszą do przedszkola posłalam a młodsza na rękach sie u mnie wierci pojedzona i sie tulimy:-)
;-)

Tak maly w przedszkolu:cool2:, M go zawiozl, ja tylko musze go odebrac po 15.00;-), maja dzisiaj Mikolaja w przedszkolu, troche sniegiem w nocy sypnelo, wiec frajda na calego:-) zazdroszcze tego tulenia:zawstydzona/y::sorry2: mi sie dzis w nocy moj maluszek snil:sorry2::sorry2: cudny sen:-)

Goko ja też jadę dziś na KTG :-)

I ja dzis mam wizyte u gina wieczorkiem, a pozniej ktg;-)
 
witam mamuśki :-)

z okazji mikołajek wszystkiego najlepszego, a tu na osłodę dnia - proszę się częstować
images


ciril kciuki zaciśnięte :tak:
majja śliczny jest twój emil :happy2:
nathani, mummy3 ale macie świetne widoki z okna
misia tylko się cieszyć, że twoja córeczka taka grzeczna ;-)
kasia zdrówka dla julki
fiolka, bulkaasia i jak wasze brzuchy?
goko, bakusiowa miłego ktg :-) oczywiście kciuki zaciśnięte
noukie kciuki za wizytę


co do pryszczy to mi już od czasów dorastania non stop coś wyskakuje, cerę mam tłustą - a propos to może znacie jakieś sposoby na tłustą cerę - jakiś dobry krem, podkład? :sorry2:
 
czesc mamusie... ale wy skrobiecie tych postów...
byłam na KTG we wtorek iiii.... mały ma strasznie wysokie tętno a ja meeega twardy brzuszek.... wiec nie mam skurczy ani nic...
tak wiec jutro na 11 jadę jeszcze raz na badania ktg i usg... jak sie to utrzyma wszystko zostaje w szpitalu...
eh... a jak zostanę może mi sie uda ich przekonać byśmy go wyciągali nawet cesarka jest mi obojętne....

życzę wam udanych porodów :) dziś mikołajki która chce rodzic hehe...
 
reklama
Cirill powodzenia :)

Maly dzisiaj caly w podskokach radosci no bo byl Mikolaj i jak to stwierdzil" widzisz Mamo bylem grzeczny bo przyszedl do mnie Mikolaj :-) " . Taka radosc dziecka z niewielkich rzeczy jest bezcenna. Potem poszlismy do przedszkola, tez sie cieszyl bo snieg i przeciez mozna balwana juz robic :)
Potem zaszlam do sklepu,zjadlam sniadanko i leze odpoczywajac :)
Obiad w sumie gotowy wiec moge mikolajkowo leniuchowac :)

Wszystkiego dobrego Kochane Grudnioweczki z okazji Mikolajek dla Was, Waszych Starszych i Mlodszych jak i w brzuszku Dzieciaczkow oraz Waszych Mezow :)
 
Do góry