reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
No i opedzlowalam talerz barszczyku i chyba jeszczesobie wleje a potem spac. Gdzie ja to mieszcze to nie wiem :szok:

Mnie tez dzis mecza dziwne skurcze, ale to sa skurcze jakby w pochwie :baffled: Tam w srodku, troche tez mnie bolalo w plecach ale przeszlo. Narobilam sie dzis, a jeszcze mnie czeka pranie wszystkich zaslon. Ale na szczescie mam narazie tylko 2 firanki :-D Maz bedzie wieszal, chce wszystko porobic zanim tesciowa przyjedzie.
 
czytam was od ponad godzina bo chciałam być chociaz na bieżąco:tak:
ale wybaczcie nie poodpisuję bo co chwilę przerywam i biegam do Julki :-( 3 dni w przedszkolu - MEGA zadowolona a teraz temperatura :szok: tzn już od popołudnia prawie 40st., teraz zaczyna spadać więc może wreszcie pośpi dłużej :-( ale i tak jest dzielna bo nie płacze mimo że wszystko ją boli :-( a ja cierpię razem z nią, powiedziała tylko że nawet spać nie może przez to że się źle czuje:-( nie wiem co z jutrem bo przychodzi w przedszkolu Mikołaj a ona tak się cieszyła:baffled::-( no ale zobaczymy co będzie rano

majja Emilek jest śliczny :-)
vivienne, mummy3 widoki olśniewające :-)
betiks to chyba o mnie chodziło ztymi opryszczkami :sorry2: tylko że ja dostałam je już przed porodem i teraz też mam juz kilka zdobyczy:-D dlatego czuję że godzina 0 już cora bliżej:-D
Cirili trzymam kciukasy :tak:
 
Jestem juz po lewatywie...jeszcze cewnikowanie, ale to juz przed samyk zjazdem na sale operacyjna...jeszcze nie wiedza jakie dostane znieczulenie-podpajeczynowkowe czy ogolne...zalezy od mojego wyniku krwi i jej krzepliwosci..Troche mam stresik ale na razie staram sie byc dzielna...Polozne mnie troche uspokoily ze nawet jak bede miala ogolne tobzaraz po wybudzeniu hede bardziej na chodzie i nie bede musiala lezec... Mala dzisiaj spokojniejsza chyba czuje ze cos sie szykuje...
 
Dobrego mikołajkowego dnia boze-narodzenie-swiety-mikolaj.jpg

ciril Ty będziesz miała cudowny prezent.trzymam
w nocy miałam skurcze ale nic się nie rozkręciło ...
 
Ciril &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekamy na wieści jak już będziesz na siłach... piękny Mikołajkowy prezent :-)

ja chyba byłam niegrzeczna bo nic w buciku nie znalazłam :-)

Ja wczoraj zaszalałam i zaczęłam składać meble do pokoju Agatki (jak się mam prosić to łatwiej samej to zrobić - taka już jestem). Złożyłam łóżeczko i szafę, pozostaje jeszcze przewijak ale wczoraj już nie miałam sił... i tak całą noc nie spałam bo takie bóle brzucha miałam... ale bardziej takie napięcia jak skurcze... od 4 walczyłam z Kubusiem, który już chciał prezent Mikołajkowy oglądać ale na szczęście wzięłam go do siebie i jeszcze do 6.30 pospał ;-) teraz oglądają bajkę a zaraz do szkoły....

dzisiaj jadę na KTG (tylko) ;-)

miłego Mikołajkowego dnia :-)
 
images
Byłyście grzeczne? :-) Wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek Brzuchatki:happy2:

Noc ciężka bo nie mogłam długo spać na boku bo biodra bolało a na plecach się dusiłam. Do tego strasznie boli mnie podbrzusze a brzuch twardy okropnie. Mam wrażenie jakbym była w pierwszym dniu @.:baffled:
Znałazłam prezent po dpoduszką i już humorek lepszy;-)
Ciril powodzenia!!!
 
Dzień dobry Fiolka pewnie przepowiadające skurcze ale widać że już coraz blizej terminu:tak: Basia ja też mam barszczyk w domku mieści sie bo dzidzi potrzebuje zjeść;-) Kasia_s współczuje chorej córci zdrówka dla niej:tak:do naszej dziś już też przyszedł mikołaj i do m i do mnie Nastka sie cieszyla:-) Ciril kochana mocne &&&&&&&&&&&&& za was i czekamy na informacje jak będziesz po tzrymaj sie :happy2: Nathani cudny mikołaj:happy2: Goko-dałaś czadu z facetami czasem tak jest że mówisz coś a tu jak grochem o ściane uważaj na siebie przy tym skręcaniu;-) przyjemnych mikolajków dla wszystkich:-)
 
reklama
Dziendobry,

A ja sobie jeszcze w lozeczku a jak:cool2:

Ciril &&&&&&& daj znac jak juz bedziesz mogla:-)

No i oczywiscie z okazji Mikolaja duzo radosci dzis i slicznych prezencikow dla Wszystkich naszych forumowych dzieciaczkow:-)
 
Do góry