reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Lilith : Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
nie wiem czy jestem mało spostrzegawcza ale wydaje mi się, że nie miałaś tego wcześniej przy suwaczku... może się mylę ale dzisiaj to przeczytałam i jestem tym cytatem oczarowana.... PIĘKNIE NAPISANE!!! i tak jak od jakiegoś czasu mam mega dolinę i wielki strach czy dam radę tak przeczytałam to i od razu mi lepiej.... może wyda Wam się to dziwne ale tak jest....

przepraszam, że tak nie w temacie tylko taki wpis z kosmosu....
 
lilith moja córa to w zasadzie dziś leniwa, mało się rusza, ale ginka mi na ostatniej wizycie mówiła, że teraz będzie się mniej ruszała i nie mam się tym martwić. najważniejsze że w ogóle ją czuć :-)

edit:
a cytat/wierszyk bardzo fajny :tak:
 
Ostatnia edycja:
lil mój mały też mniej sie rusza niż kiedyś ale to normalne bo coraz mu ciaśniej i nie mam możliwości wariować, ale ma takie napedy raz na dzień że przez pępek mi chce wyjść, no i czkawka 2 razy dziennie obowiązkowa
 
Betiks Obyś tylko nie urodziła sama. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
Lilth Moja póki co jeszcze w miarę ruchliwa. Choć są dni, że mało co ją czuje, ale są też takie że daje „popalić” ;)
eni_ Pewnie przepowiadające… Też czasem mnie pobolewa.
clodi Trzymam kciuki! Może rzeczywiście za parę dni będziecie już razem ;)
Basia_one Mnie też czasem tak „buszuje” po brzuchu że aż boli… Ale i tak będzie mi tego brakowało :)
liwus Ryż z jabłkami i cynamonem :) mmmmm…..

Zrobiłam porządki w papierach, badaniach i wszelkich dokumentach potrzebnych do szpitala. A w najbliższym czasie zamierzam co nie co po pakować do torby, bo zaczynam się niepokoić, że nic nei mam przyszykowane, a jakby czasem mnie coś brało..... to chciałabym mieć wszystko gotowe :p
 
puchną Wam nogi dziewczyny? od wczoraj zauważyłam, że kostki spuchnięte, o ile wczoraj ze zmęczenia to dzisiaj od czego???
idę łyknąć wiesiołka:-)
 
reklama
Ano mniej mniej Lil :tak: Bardziej tylko gmyranie nóziami i rąćkami, bo i nijak się nie mają jak wyciągnąć zgięte bidulki w chińskie sześćset :-) Tak, że wszystko w normie :tak: I wierszyk piękny :happy2: A mnie się zapowiada ciężka, samotna nocka ze skunksami :dry: Nospe wzięłam, a skurcze nadal są i bolą jak yhmm :no: W dodatku dużo mi tego leci. Jak tak dalej pójdzie, to zamiast podpasek będę musiała wyciągnąć podkłady na noc :eek: Rany, ale stres :baffled:
 
Do góry