reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Sarka tak, żółtaczki już nie mamy, a Marysia "opalona" po tacie, włosy na razie też po nim, ciekawe czy chociaż oczka będzie miała po mnie :confused:

Na pewno będzie miała urodę po Mamusi i inteligencję :-)

Vivieenka piękna ta Twoja Marysieńka :happy2: Patrze i zazdroszczę ehh... A chustowałaś już ją może? Bo moje jak już wyjdzie na świat będzie chustowane teoretycznie od razu bo w Wigilię będzie nam łatwiej wówczas:happy2: Już doczekać się nie mogę...:-):-):-)


Ja właśnie zrobiłam zapiekany ryż z jabłkami i cynamonem i piecze się także czekam na efekt mojej pracy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej. Ja tak na szybko. Jestem w szpotalu. Mpze w sb do domu. Maly dostal zoltaczki. Ppza tym wszystko ok. Nadrobie yroszke jak wroce. Bo od nd to spalam.mpze z 4 godziny a przeciez dzis.sroda :D
 
Witam się wieczornie po burzliwym po południu. O 13 wyleciała ze mnie dość spora ilość śluzu z krwią na tyle wodnista, że byłam przekonana, że to wody. I wzięliśmy z M. torbę i pojechaliśmy do W-wy, tym bardziej, że skurcze się pojawiły co 7 minut :baffled: Na IP położna mnie zbadała, powiedziała, że to nie wody, tylko czop zaczął odchodzić, a szyjka jeszcze daleko i zamknięta. Poleżałam pod ktg ze 20 minut i jak na złość wsio mi minęło: i skurcze i mały się do spania zaczął zbierać, bo leżałam w na lewym boku, czyli tak jak śpię zawsze :eek: Potem jeszcze zbadał mnie lekarz i potwierdził, co położna mówiła i kazał przyjechać jak mi się będzie lało po nogach :dry: A tak, to dopiero w pn na ktg. A w drodze powrotnej zaczęły się znowu skurcze co 4 minuty i to naprawdę bolesne. Mało tego, są do tej pory :baffled: A M. do roboty musiał wrócić, bo ma pilną terminową i pewnie nad ranem do chaty zjedzie :dry: Nic, idę łyknę no-spe i zmienię podpaskę, bo coś czuję, że już muszę :eek: Kurde, booli :wściekła/y:
 
betiks łyknij jeszcze magnez i weź kąpiel ciepłą, wiem co czujesz mam to samo tylko że ja z rana to przeżywałam, bolało strasznie i co 2-3 minuty skurcz i przeszło :sorry:.
 
Hejka no i kolejny dzien pracy do odkreslenia:cool2:

Wiolu pracuje, ale jestem juz na powaznej taryfie ulgowej;-) jutro i w poniedzialek przydzielili mi dodatkowo jeszcze kogos do pomocy:cool2: pewnie bedac w domu robilabym wiecej;-) sama wiesz ile ciagle pracy w domu:sorry:
Powodzenia jutro na wizycie:tak:


Bulkaasia przed nami ostatnie dwa tygodnie:-) jutro mam wizyte podpytam na ktora ta cc;-)

Viv powodzenia jutro na wizycie:-) mnie po porodzie bardzo czesto glowa bolala, bylam u lekarza bo nie moglam sobie z tym bolem poradzic, a tabletek przy karmieniu nie mozna, no i lekarz stwierdzil, ze to burza hormonow po porodzie i stad te bole, mam nadzieje, ze tym razem sie nie powtorza:sorry2: fajne te bransoletki;-) ja uwielebiam jak maluchy tak sobie stekaja przy jedzeniu:tak: ale gdzies kiedys czytalam, ze to ogromny dla nich wysilek stad pewnie te sapania:-D cudnosci z Marysi:-)

Nathani no to piekny dzien mialas wczoraj:-) a takich filmow prosze nie ogladac:-p


Fiolka i u nas teoria zeby w czasie karmienia koniecznie nosic staniki i w dzien i w nocy;-)

Betiks trzymam kciuki, zeby tylko M zdarzyl na czas jak sie zacznie;-)
 
Viv no nagmyrali mi tam, najpierw ta położna, potem lekarz i ręką i wziernikiem i szukali tej szyjki, małego po głowie popukali (bo mówili, że główka fajna :dry:). A i że duży mam brzuch i że chyba duże dziecko :confused: A mały jak raz wtedy dupkę wypiął i się zrobił stożek konkretny :sorry:
Clodi kąpiel brałam rano właśnie ze względu na skurcze i pomogło wtedy. A mg skończył mi się właśnie :dry: I widzę, że idziemy równo, może jeszcze w tym samym dniu się te nasze dzieciaczki zmówią ;-)
 
reklama
betiks no mi wczoraj tak gin pchał palce i nie poczuł główki a ja prawie na suficie siedziałam :dry:, mówił że szyjka baaaardzo długa i że brzuch mam ogromny dlatego zaproponował cc więc w sobote po wizycie może już zostane w szpitalu
 
Do góry