reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Majja ja nie mam cesarki idę na żywioł jak przyjdzie czas :tak:
muffy my i chyba goko jeszcze ;-)
noukie jestem z Ciebie dumna. Ale ja też nie próżnowałam posegregowałam pościel, obrusy i firanki i pochowałam do pawlacza, poodkurzałam cały dom, posprzątałam pokoje dziewczynek i sypialnie ;-) mąż się śmieje , że jak zagrożenie minęło to się wzięłam ostro do pracy ;-) Ale nie tak ostro gdzie tam salon, kuchnia i łazienka nie mówiąc o stercie prania w pralni ;-( ale i na to przyjdzie czas
neska może coś się zaczynać a czop odszedł?
kasia s ja słyszałam teorię , że to dziewczynki siedzą dłużej w brzuszku mamy i z własnego doświadczenia mogę to potwierdzić :-D
 
Powiem Wam ze mam nadzieje ze nic nie przegapie hehe. Bo moja mama nie miala co prawda cesarki ale co to skurcze tez nie wie - jak to ona mowi rodzila na scho. Saczyly jej sie tylko wody caly dzen. A jak przyszlo rodzic to bez skurczy.
 
Nathani no ja z Ciebie tym bardziej dumna jestem bo Ty juz drugi dzien tak dzialasz:cool2: ja jutro zamierzam w szafkach troche porzadki zaprowadzic:rofl2: Moj M tez sie ze mnie smieje, ze wkoncu sie wzielam za domowe porzadki;-)
 
Kochane jesteś od popołudnia w domu troszke sie musiałam ogarnąć malutka śpi a Nastka najchętniej by jej do wózka weszła i co chwile dopytuje sie czy już sie obudzi:-D mala prze kochana śpi i je bardzo grzeczna dziękuje wam za troske i za to ze trzymałyście za nas &&&:-) Serdecznie gratuluje mamciom które sie juz rozpalkowaly pod moją nieobecność i mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie na które teraz będziemy czekaly żeby sie rozpakowały nie wiem kiedy was nadrobie bo zanim sie w domu ogarne z wszystkim to potrwa i moge nie mieć czasu doczytać a za niedługo znowu małą mam kąpać i później karmienie;-) buziaki dla was:tak:
 
Jeny wróciłam z zakupów i ledwo dycham. Ta moja Wiki to taka wybredna, chyba z 10 sklepów, setki sukienek poogladane i poprzymierzane i wkoncu znalazła:szok: Juz myslałam, że nic nie znajdzie a ja wiecej nie mam ochoty tak latac i szukać. Dokupiłam pare pierdułek świątecznych i jestem prawie gotowa:tak:
Ja jeszcze chciałabym Maluszka trzymać w sobie bo wolałabym mieć dziecko grudniowe niż listopadowe. Ten m-c zawsze był dla mnie najsmutnieszy w roku więc nogi zaciskam;-)
 
reklama
a ja za 3 dni mam urodzinki więc lubię listopad tylko z tego powodu ;-)
odmeldowuje się dziewczyny bo mąż przechwyca lapka. a my z młodymi oglądamy kevin sam w domu jak co roku :-p
spokojnej nocy wszystkim . buziak i do jutra:happy:
 
Do góry