reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Joanna fajnie, że miałas tak udany poród i to w uk. Ja mam nadzieje, że tez trafie na tak dobra opiekę. Duzo zdrówka dla Małej:-)
Witam nowa Mamuskę:-D
Synek daje znaki więc jest oki a ja zaraz zmykam do miasta bo umówiłam sie z córą.
 
witajcie mamusie

carolina85 witaj
misia ale ci zazdroszczę :sorry: choć w tym samym dniu zobaczymy nasze maleństwa to ja nie będę mogła synka przytulić (mam usg):-)
joanna fajnie że masz takie miłe wspomnienia z porodu :-)
basia no stety i niestety w takim wieku mama to jednak mama :-) Julka jest na etapie że tatuś jest wazniejszy (oprócz pań z przedszkola oczywiście:-D) więc mam więcej luzu wieczorem bo tatuś lepiej myje, opowiada bajki i ogólnie kłądzie spać :-)
 
Aj chcialabym teztak uwazac ze porod to fantastyczne przezycie. Boje sie tego bolu. Tym bardziej ze u mnie pog bolowy praktycznie zaden.
a maly zaraz wyjdzie - pepkiem. Jezdzi mi chyba raczka pod pepkiem -a boli hehe.
brzuch nadal sie stawia co chwila - to tak ma byc??
 
Carolina85 oj mi też się do tych nieprzespanych nocy spieszy, ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ja już siedzę jak na szpilkach, a rozwarcie w poniedziałek jak byłam na wizycie to miałam na 1 cm, ale to pewnie nic nie znaczy, moja gin najpierw mówiła, że jak wytrzymamy do 34 tygodnia to będzie dobrze, później jak do 36, atu już 37 strzelił, w sumie to dobrze bo wiadomo że donoszona ciąża to lepiej, niby było tak źle, a ja zadnych skurczy już dawno nie czuję i coś czuję że tak szybko się nie rozpakuję:no:
 
reklama
Do góry