reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski grudniowe

Ufff, Mały zaczął sie ruszać i juz mi ulżyło:-)
Dzisiaj ide z córa na zakupy bo muszę dokupić parę rzeczy świątecznej no i sukienkę dla niej bo oczywiście nie ma w co się ubrać;-)
Basia współczuję.
misia wow, to juz tylko 4 dni:tak:
 
reklama
A ja się zmobilizowałam i melduję że: dewolaje usmażone, chlebki w piekarniku, druga kawa wypita, rogalik z czekaladą zjedzony (obłędnie dobry :-D) za makaron wezmę się później albo jutro ;-) brzuch mnie pobolewa idę poleżeć a co :-p Gryzoniowi gratulacje!!! Naprawdę tyle grudniówek już rozpakowanych a do końca miesiąca jeszcze tydzień :szok: Która następna??? Buziaki

Misia
to przygotowywuj się kobietko :-p i odpoczywaj Będziemy trzymać kciuki :happy:
 
Ostatnia edycja:
cześć mamuśki :biggrin2:

fiolka jak humor dzisiaj?
mummy2, gryzoń ogromne gratulacje :happy:
misia to będziesz kolejną grudniową mamuśką która urodzi w listopadzie :-D


wczoraj było tak ładnie na dworze, że skorzystałam i liście zgrabiłam i dobrze, bo dziś tak ponuro, że tylko spać się chce:eek: no ale już pranie mam za sobą, obiad już szykuję, zaraz biorę się za prasowanie pieluch a wtedy błogie lenistwo - mam nadzieję :-p
 
Powiem wam dziewczyny, że jeszcze jestem w szoku, że to już za 4 dni, ale w sumie się bardzo cieszę. Mała jest donoszona i ładnie waży.
 
Witam,

Mummy2 Gryzoń Gratuluję nowo rozpakowanym, :-D zdrówka dla córeczek i dla was

Gryzoń to szybko Cię wypuścili i dobrze:-)

Misia ja też bym chciała cc

Idę sobie zrobić herbatkę, dzisiaj wg USG strzelił mi 37 tydzień,

Miłego dnia dla wszystkich
 
Mummy2 i Gryzoń gratuluje!! i czekam na fotki:)
Misia, zazdroszcze ogromnie że to już tak blisko:) Mamy ten sam termin z OM ale ja mam cc dopiero 10.12:(
No to relaksuj się kobietko....i czekamy na wieści po:)
 
joanna witaj ;-)

misia no to super

Basia współczuje, trzymaj się, te chłopy to czasem potrafią ciśnienie podnieść, mój to znowu codziennie pije i ja się denerwuje że jak zaczne rodzic to nie będe mogła liczyć na niego tylko po karetkę będe musiała dzwonić, on mówi że to tylko jedno piwo i wywietrzeje, ale jak tylko się zacznie a będzie po piwie to nie pozwole mu być przy mnie i wtedy popamięta
 
Wow Misia to nas też zaskoczyłaś informacją :szok: Relaksuj się te ostatnie dni :-)
Adgama przesyłam promyki słonka. U nas pogoda jak na wczesną wiosnę :-D

Odebrałam wczoraj wyniki na paciora. Cholera... W 22 tc miałam pobrany wymaz to go nie było, a teraz wzrost bardzo obfity wrrrrr. W sumie mój gin mi tłumaczył, że jak on raz kiedyś wyszedł to się przyjmuje, że jest się nosicielem i przy każdym porodzie się podaje antybiotyk. I że są okresy, w których na wymazach nie wychodzi, a w innych się znowu uaktywnia. Szkoda tylko, że się uaktywnił pod koniec ciąży :confused2:
 
No u mnie to sie zadko zdarza zeby on pil, najgorsze jest to ze nawet jak ja wola zeby z nim pochodzila to dupa ona sie nogawki trzyma mojej i koniec. Mi sie chce do ludzi, ale tez potrzebuje pomocy przy malej, a nie ze bede sie musiala prosic zeby ja wziac czy jak, ostatnim razem znajomych sie nie bala to kolezanka mi pomagala :szok:
 
reklama
oj widzę, że grudniowe mamusie zaczynają się już rozpakowywać a ja dopiero się tu zapisałam :) siedzę i czekam na rozpakunek ale zobaczymy jak to będzie. Już się nie mogę doczekać.
 
Do góry