reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski grudniowe

reklama
mummy 2 tak czułam ;-) super!!!!!! kochana gratulacje :tak: Wiola też przekazuje gratulacje dla Was
majja zgadzam się z Tobą to chore ale co zrobisz . ja gdybym miała możliwość skorzystałabym na pewno.
 
Ostatnia edycja:
mummy2 SUPER!!! i gratulacje serdeczne oraz buziaki dla córeczki:-)

u nas nie ma problemu ze znieczuleniem - tak był jak rodziłam Julkę a teraz podobno tym bardziej

ja początkowo nie zgodziłam się na znieczulenie jak położna proponowała bo bałam się że wszystko się opóźni jak nie będę czuła bólu, tym bardziej że powiedzieli mi że mam pecha bo zaczęłam od konca, najpierw odeszły wody a później przez 6 godzin nic sie nie działo ani bóli ani rozwarcia nie było, no więc nie wzięłam, kiedy przyszedł lekarz położna "podkablowała mnie" że nie chcę znieczulenia i lekarz zaczął mi tłumaczyć że to znieczulenie ma też przyspieszyć akcję porodową no to się zgodziłam - i faktycznie przyspieszyło, choć jak zaczęły się bóle to żadnej ulgi nie czułam:baffled: a podali mi DOLCONTRAL
 
Kasia a w jakim szpitalu bedziesz rodzic?
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy, tzw. "dwójka"

Kasia ale to chyba nie zzo to twoje znieczulenie ? Ty to dostałaś w kręgosłup ?
to nie było zzo bo ja ogólnie nie miałam jeszcze silnych bóli ale podobno w tym szpitalu nie ma problemów z jakimikolwiek znieczuleniami
 
Ja na poczatku nie chcialam, ale pozniej juz tak, mogly mi dac, ale same tez stwierdzily ze to przedluzy porod no i tak zwlekali ze mi nie dali, teraz na dziendobry poprosze o znieczulenie.

MUMMY2 serdeczne gratulacje, szybko wyszlas ze szpitala !! Fajnie ze wszystko u was ok, teraz odpoczywajcie i cieszcie sie soba.

Ja tez zmykam spac, dobranoc.
 
reklama
Aja nie wiem czy mak powiedziec dobranoc czy dzen dobry :-(
usnelam jakos po 1 a obudzipam sie o 4. Zmeczoja ale jawet wyspana.
Brzcu mi sie stawia, twardnieje praktycznie co chwila - co tezz utrudnia sen. Csy to normalne???
 
Do góry