reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

RoziSzu z tymi paznokciami chodzi o to, że po nich widać ewentualne niedotlenienie. I jeszcze ma to ponoć znaczenie dla anestezjologa, gdyby trzeba było nagle jechać na cc. Myślę, że większość szpitali się tego trzyma. Powodzenia na wizycie :-)
 
reklama
cześć mamuśki :biggrin2:

lilith dobrze, że skurcze nie dokuczają i oby tak zostało jeszcze przez jakiś czas ;-)
madlin ja też piję zieloną herbatę
goko, ankka, roziszu kciuki za wizytę
bulkaasia może zbyt gwałtownie wstałaś? w takim bądź razie oby się nie powtórzyło. A mąż po prostu się martwi :rofl2:
fiolka dobrze, że wczoraj pisałaś o tym termometrze z lidla:-p, bo zupełnie o nim zapomniałam, a tak to wieczorem podjechaliśmy i na szczęście jeszcze były

ja dziś też pomysłu na obiad nie mam, a i chęci na jego zrobienie brak :sorry2::-p
 
Z Młodym cordafen odstawiła,m też w 36,0 hbd i 36,6 wylądowałam na porodówce a Młody urodził się w 37,0 hbd:tak:, więc nie ma reguły... ale wolałabym mieć od razu cc, a nie zaczynać sn i dopiero później cc...
Choć i tak do zbicia temperatury nie za wiele pamiętam i później z sali operacyjnej, po wyjęciu Młodego też nie za wiele:baffled: No, ale o tym kiedyś... może...
 
Witam sie porannie:-D czytam cztam a tu ciagle posty nowe, myslalam, ze nie skoncze:-D

Ja w nocy mialam dwie pobudki, o 1 i po 4. O 1 corcie napoilam woda i zasnela, po 4 tez ja uspalam, ale potem zachcialo mi sie siku i wode spuscilam, co spowodowalo ze sie franca obudzila, i sie wziela na sposob, bo mamusie za raczke trzymala, a jak chcialam puscic i odejsc od lozka to wrzaski byly, tak sie przemeczylam do 5 i o 5 dalam jej jesc. Potem troche sie jeszcze bawila w lozeczku i zasnela do 8.
Ja w nocy ledwo doszlam do jej pokoju, teraz tez mnie strasznie boli spojenie i wogole na dole brzucha. Juz nawet mezowi nie kazalam do niej wstawac bo to on ja nauczyl tego nocnego jedzenia i przy nim od razu jest placz, bo ona wie ze on jej dawal jesc, a ze mna trzy podejscia do wody i nie dam za wygrana. Jeszcze musze ze spaniem dziennym cos zrobic, bo wczoraj np wogole nie spala.

Wczoraj tesciowa rozbawila mnie na gg, ale tez troche zdenerwowala, ona ma czasem tak glupie pomysly ze mi sie wiezyc nie chce, o toz zaproponowala, ze jak bedzie wracac do polski od nas to ona wezmie ze soba Majcie, zebysmy mogli sobie odpoczac.....eee15 miesieczne dziecko mam odeslac 2000 tys km od domu? Chyba ja pogielo, a pozniej mnie nie pozna. To dopiero bylo, moj maz powiedzial ze jak Maja bedzie miala z 5 lat to mozna ja na wakacje wyslac, ale nie takiego maluszka.:szok:

Ja dzis na obiad mam mielone z ziemniaczkami i gotowana kapusta kiszona. A zaraz ide wszamac jakies sniadanko i wypic kawusie. Pozdrawiam
 
Dopiero zjadłam sniadanie bo znowu kręciło mi sie w głowie i musiałam sie położyć. Nie wiem co to , może pogoda? Nie mam siły na nic...:-(
 
Hej,
ale kobitki dużo naskrobałyście. Od wczoraj tak mi się dobrze śpi, że trudno mi z łóżka się zwlec. Naszło mnie na szycie i wczoraj cały dzień coś kombinowałam. Poszyłam parę kokardek czerwonych dla Oliwki do wózka i łóżeczka, zrobiłam porządek z miśkami na półkach. Ciągle czekam na kontakt od lekarza kiedy będę mieć cc.
Ja jestem na fenoterolu i mam go brać do dnia cc, nawet się z tego powodu cieszę, bo boje się że jak go odstawię to mogą zacząć się skurcze.
Ja dziś na obiad mam mieś pyzy z mięsem, ale jakoś brakuje mi ostatnio apetytu.
Dziewczyny mam pytanie, z którą z was mogę wymienić się nr telefonu żeby dać znać co i jak jak będę w szpitalu?

Sorry, że nie nadrobię was ale jest tego strasznie dużo.
 
reklama
Cześć dziewczyny

Mi synek od rana wariuje w brzuchu, zrobił sobie z mojego pęcherza worek treningowy :baffled:. Ja dopiero śniadanko zjadłam, wypiłam zbożówkę i na bb :tak:. Na obiadek ja będę łazanki miała ale z kiszonej kapusty bo ze słodkiej jakoś mi nie podchodzą, a że to ostatnie moje dni z kapustą to trochę trzeba to wykorzystać.

sarka, RoziSzu nie wiem czy wyssane z palca czy nie, spotkałam się z artykułami w których pisało o zielonej herbacie w ciąży i o rozszczepie kręgosłupa. Więc jeśli w części artykułów pisało że może powodować a w części że nie to ja oczywiście wolałam nie ryzykować, moja mam nawet mi to mówiła.

misia na priv wysłałam Ci swój nr, także w razie W pisz :tak:
Z tymi pazurkami to u mnie w szpitalu nawet bezbarwnym lakierem nie można mieć pomalowanych :dry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry