reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Ja ma jeszcze ambitny plan zrbic w przyszłym tygodniu gołąbki i o - krokiety by się przydały, w ogóle to ide zrobić sniadanie bo juz mam smaka na wszystko i na rosół i naleśniki i krokiety hehe

Lil ja najbardziej lubię czerwień na paznokciach:tak:

nathani już odstawiam od dziś chyba i boję się, że może być szybka akcja:szok:
to dlaczego jeszcze przynajmniej tych 2 tygodni nie mozna przeczekac z tym odstawieniem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
sarka bo ja bardzo źle znoszę fenka i mamy nadzieję, że do cc uda się wyregulować znów cukry (bo wysokie źle wpływają na gojenie się ran)... co u mnie też jest utrudnione ze względu na pewną urodę dot. płytek krwi:baffled:
 
hej Laski, jak zwykle naprodukowane;-)
Dzisiaj wstałam z takimi zawrotami głowy, że poleciałam na ściane i odbiłam sie padając na łóżko. Mąż przerażony połozył mi zimny okład i przeszło. Nie wiem co to było ale już chciał mnie wieść do szpitala. Wygoniłam go do pracy ale co chwila mi wydzwania:crazy:
ankka u mnie też dzisiaj naleśniki z dżemem i czekoladą (my w piatki nie jadamy mięsa).
Lilith jak zrobisz krokiety to wyslij mi pare sztuk bo uwielbiam;-) Paznokci juz nie maluje od 2 tyg, nie mam weny na to.
Idę wstawić pranie i jakieś śniadanko zjeść.
 
hej Laski, jak zwykle naprodukowane;-)
Dzisiaj wstałam z takimi zawrotami głowy, że poleciałam na ściane i odbiłam sie padając na łóżko.

Lilith jak zrobisz krokiety to wyslij mi pare sztuk bo uwielbiam;-) Paznokci juz nie maluje od 2 tyg, nie mam weny na to.
Idę wstawić pranie i jakieś śniadanko zjeść.

Sorki ale się usmiałam z tym odbiciem o ścianę :) Mam nadzieję że wzystko jest okej.

Jak zrobie krokiety to wyślę ci parę wizrualnie :)
 
Ja też mam problem z obiadem ale chyba zrobię kopytka albo kotleciki ziemniaczane a mojemu M jakieś mięsko bo ja z Małym mięsa nie jadam a M pracuje fizycznie więc musi mieć trochę więcej energii.

Szukam od paru dni toru wyścigowego samochodzikowego dla Młodego na gwiazdkę i nie wiem jaki mu kupić..hmm..


Co do paznokci to ja u rąk maluję sporadycznie natomiast u nóg namiętnie :happy: i nawet będę to robić chyba dzisiaj, trochę się nagimnastykuje ale cóż...A jak poród mnie zaskoczy to trudno najważniejsze że u rąk będą bez lakieru:-)
 
Dzień dobry :-)
Bulkaasia może Mały jakiś splot gdzieś "przycisnoł" i dlatego Cie "zarzuciło", albo coś w tym stylu :-)
Lili super, że już lepiej :-)

Znów się w nocy obudziłam przed 3 i zasnąć nie mogłam.... Ale jakos się udało :-) I kolejną podubke miałam o 6:40... Chciałam jeszcze pospać, to o 6:55 klucz w drzwiach, Młoda się obudziła i pupa..:szok:..
Ale w sumie chyba lepeij, zaraz trzeba się ubierać i do miasta lecieć ...
Miłego dnia :-)
 
Sarka no liczę na to, że aż 50 par się nie przyda i wyjdziemy góra po 7 dniach, jeżeli dzidzia będzie mieć żółtaczkę. Ale wolę zapłacić 15 zł z przesyłką za te 50, niż 15 zł za 3 pary z automatu ;-) Więc dzisiaj zamówię
Ciril ja odstawiłam fenoterol w 30 tc i jak widzisz dalej jestem w dwupaku. A w pierwszej ciąży jak brałam cordafen to dwa tygodnie po odstawieniu urodziłam. Na to chyba nie ma reguły. A i skurczy wcale więcej nie mam po odstawieniu, a dużo lepiej się czuję
Bulkaasia kobieto! Mam nadzieję, że już całkiem przeszło i żadnych zawrotów nie ma. My też bezmięsni w piątki :tak:
 
Cześć Dziewczyny,

U mnie pt. to dzień porządków, więc od 8 walczę. Niestety dziś mnie power opuścił i właśnie sobie robię przerwę ;)

Annka02 jak to jest z tymi paznokciami? W każdym szpitalu tak jest? Pierwszy raz o tym słyszę. Moje paznokietki prawie zawsze pomalowane, lepiej się czuję z takimi, tak wyraźniej i sexowniej ;p

Jeju, Clodi co to za teoria z tą zieloną herbatą? Szczerze mówiąc, tak jak pisałam to mój Mężuś wyczytał o tych herbatach, nie ja. Ale wydaje mi się, że z tym rozszczepem kręgosłupa to trochę przesada.. Tak na chybcika zagooglowałam i : Zielona herbata a ciąża | parenting.pl już pierwszy link mówi, że wszystko w ramach zdrowego rozsądku! ;) Sarka zgadzam się!

Kiedyś jakaś położna mi powiedziała, że w ciąży nie można mieć za dużo usg robionego, bo dziecko będzie miało ADHD o_O
Przestraszona zapytałam innej położnej i mojego lekarza jak to jest i oczywiście, tak jak prawie ze wszystkim, byle by nie za dużo ;) Dodam, że od początku ciąży mam regularne usg co ok. 2-3 tyg., a ostatnio co tydz.

Dziś o 15-45 mam gina i się nie mogę doczekać jak zobaczę moją Dziecinkę!:)) Ciekawa jestem ile przytyła, w ubiegym tyg. - 36 tc i 4 dni ważyła 2996 g, czyli chyba bez odchyleń ;)

Buziaki!
 
Witam sie i ja,

Juz po sniadanku. Pusilam juz pralke prania, musze jeszcze powyciagac naczynia ze zmywarki.
Chyba zaczne od dzisiaj pic ta herbate z lisci malin. Zaparze sobie wieczorkiem, no i musze skoczyc kupic te kapsulki z wiesiolka i tez zaczne je brac.

Roziszu &&&& za wizyte

Basia_one gratulacje za pierwsze kroczki dla coreczki, jeszcze chwila i zacznie biegac
 
reklama
Bulkasia uważaj na siebie !!!
ciril ja miałam odstawiony fenoterol i zdjęty szew miesiąc przed porodami i obie moje dziewczynki jeszcze przenosiłam. więc nie ma reguły.
Ja z herbatą zieloną też nie słyszałam żeby miała takie działanie. Ja nie wiedziałam jak jest z Melisą na opakowaniu napisane, ze nie zaleca się ciężarnym ale zapytałam i ginek pozwolił. Jak się ma wątpliwości to najlepiej zapytać swojego ginekologa ;-)
roziszu trzymam za wizytę
 
Do góry