reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

GRATULACJE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH MAMUSIEK :-D

Ja zjadlam makaron z truskawkami, corka dzis nawybrzydzala mi przy obiadku, bo kupilam jej sloiczek po 12mcu risotto no i chyba za duze kawalki byly i pluje...ehhh moze zje po drzemce.
 
reklama
madlen79 no nareszcie ogromne gratulacje :-), czekamy na relacje
wiolka co za niespodzianka już nie wytrzymałaś 1 dnia dłużej, ależ Ci się spieszyło, oczywiście gratulacje córci ;-)
 
bulkaasia ja uwielbiam buraczki smażone z odrobiną masełka :-p
U mnie dziś bigosik i ziemniaczki :tak: Część chcę zamrozić na czas mojej absencji lub niemożności gotowania ;-)
Mój plan na dziś wykonany: łóżeczko pomalowane, trza tylko skręcić, okno umyte :tak: Super, przynajmniej coś do przodu :sorry:
 
SUPER!!! Joanna, madlen79 i Wiolka GRATULACJE!!!!:-) Moja forma psychiczna też nienajlepsza:confused2: Co do karmienia to nie zawsze jest tak idealnie że dziecko pieknie ssie matka ma pokarm i jest picus glancuś, nie nie - zdarza się że dziecko ssać nie potrafi, lub ma jakąs wadę anatomiczną typu zbyt krótkie wedzidełko, matke pożre (dosłownie) do krwi i guzik z tego bedzie. Ja powiem od siebie że grunt to się nie nastawiać że bedę karmić choćby grzmiało i chuczało bo może byc różnie a deprecha wtedy murowana...na mm też dzieci sie dzieci wychowa czasem mniej bezproblemowo jak na cycku. Grunt to nie ulec nagonce że cyc najlepszy i koniec kropka. Tak miałam przy pierwszym dziecku - była porażka i mój mega dół no bo przeciez tak bardzo chciałam a nie wyszło, koniec swiata przezywałam to strasznie obwiniając siebie. Za drugim razem tez chciałam ale już bez ciśnienia i jakos poszło samo dopiero potem poległam przy kryzysie ale bez bólu przeszłam na mm bo juz wiedziałam że dziecko będzie żyć;-)dzieci mam zdrowe nie chorujące inteligentne i w ogóle w ogóle:-p teraz też chcę karmic oczywiście, ważne sa te przeciwciała na początku no i wygoda, potem samo wyjdzie co ma być, bedzie pokarm i dziecko będzie ładnie ssało to się bedzie karmić jak nie to swiat się nie skończy:tak:betiks w sumie to niewielki procent dzieci ma odczyny poszczepienne więc to że Idka miała nie znaczy że Piotruś miec je bedzie. Może wystarczy Twoja większa już świadomość co lepiej podać czego uniknąć niż nie szczepić wcale. Nie wiem ja z kolei sobie nie wyobrażam nie szczepić w ogóle, nie da się dziecka odizolowac od świata i trzymać pod ochrona sama córka będzie Ci znosić do somu z przedszkola i podwórka wirusy. Dla mnie to takie trochę poleganie na dzieciach szczepionych dookoła (bo jednak w większości dużej) bo gdyby tak każdy nie szczepił to mielibyśmy piękne epidemie. No ale jak napisałaś temat rzeka i jak zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia więc nie wtrancam się;-) Ja szepiłam dzieci 6w1 więc zółtaczka była już w tym nie osobno. Teraz też tak będę robić. Sorki że tak bez entera ale cos mi nie zadziałał:baffled:
 
Nathani akurat teraz dobry :-p

Goko jasne zrozumiale tylko dla mnie to jest jakaś paranoja, grubo ponad tysiąc złotych na szczepionki które no cholera jasna powinny być refundowane :wściekła/y:

Betiks ładna masakra :no:
Asia faktycznie szkoda, no ale co zrobić ;-)

Majja a jaki rozmiar i ile bierzesz podkładów na łóżko ?

Wiola gratulacje :-D

mummy3 ale sen haha
chyba mi się udziela Twój humor :tak: ja też obolała choć mniej, sąsiedzi wkurzają ale staram się nie przewojować i myśleć tylko o małym że już niedługo bedzie ;-)

Sarka ja tego się boje tych problemów tak bardzo bym chciała karmić choć te 6 miesięcy ale boje się że nie dam rady :/

Ale będzie wyżerka :-D
D. przyniósł paczkę tzn. cała reklamówka ciastek, słodyczy, kaw
Ostatnio też miał ale z szynką konserwową, wódą, sokiem i kawa
ale ma dobrze w pracy :-p
 
Mąż mój właśnie z pracy wrócił z dużą paką pampersów mini 2 i grzechotką z gryzaczkiem :-D miło nas zaskoczyli :sorry:

Maria odsypia po karmieniu, zaraz jej uszykujemy kąpiel. W niedzielę przyjeżdżają moi rodzice odwiedzić nas na dzień, wnuczkę zobaczyć. I chyba moja siostra też będzie, nie wiem jak to zniosę... no zobaczymy. W sumie czuję się super, choć dziś strasznie głowa boli, chyba od tego remontu, cały dzień walą :baffled:
 
wiolka a to niespodzianka :-D:-D:-D:-D:-D super!!!

madlen79 no nareszcie jakieś info :-):-):-):-):-)

GRATULACJE KOCHANE CÓRECZEK!!!!!!! :-):-):-):-):-)

Jak na razie to dziewczynki górą ;-)

Fiolka racja tyle kasy za coś co dzieci powinny dostawać za darmo....
 
Ale jaja, to ja cały dzień myślę o Wiolce że to już jutro a ona taki numer wywinęła i dzień wcześniej urodziła :-) Gratulacje kochana wracajcie szybko do domu ;-) Madlen79 Tobie również gratulacje

Ciekawe która nastęna nas tak zaskoczy :-p
 
reklama
Do góry