reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witajcie
ja znowu króciutko bo znowu miałam gości, a właściwie gościa - siostra K była u nas bo obiecała Julce że ją z przedszkola odbierze
no i nogi wręcz pulsują wszytsko inne boli a każdy ruch to jakaś masakra :-( bo cały dzień coś robiłam jak nie zakupy to obiad - a miałam taką ochote na gołąbki że się pokusiłam i narobiłam na 4 obiady, 2 zestawy zamroziłam na PO żeby K miał nas czym karmic po porodzie :-D jeszcze kilka kotlecików i mam nadzieję że wystarczy, a jak nie to będę angażować mamę :sorry:
wczoraj tak się napisałam i ... wszystko mi zniknęło więc powtórzyłam ale drugi raz stało mi się to samo :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: więc spasowałam a dziś już nie dam rady tyle wysiedzieć więc idę się wyspać tym bardziej że coś mnie dopada - z nosa cieknie, głowa boli, gorąco jeszcze bardziej :no:
no to dołaczyłam do narzekających :sorry:
 
reklama
Witajcie kochane. pora na nadrabianie
Wiola super , że dziś domowy fryzjer. dobry pomysł z tym francuzem . To już jutro kochana utulisz maluszka:tak:jak się czujesz?
Majja tak widoki są niezastąpione ja mam taras skierowany na las;-) jak nastrój?
4madlen kochana całuski
mumy 3 stres to juz każda z nas chyba ma coraz większy:rofl2:
goko jak się dziś masz?
basia jak dziś>? ja planuje też fryzjera jeszcze przed porodem muszę podciąć
Joanna gratuluję , całuski dla Sofie
Wiecie jaki ja dziś miałam straszny sen , żę usuwałam ciąże, tą teraz w 8 miesiącu straszny sen nie mam pojęcia skąd w ogóle się takie sny biorą obudziłam się zlana potem :baffled:
ciekawe co u madlen 79:confused:
 
Dzień Dobry :-)
U mnie jak narazie cisza :-) Wszyscy śpią ;-) Ide zaraz Lenki pranie pościągać, poprzewracać :-D I poczeka na wieczór na prasowanie ;-)

Joasiu gratulujemy Wam :-) Pewnie się obydwie umęczyłyście, więc szybkiego nabierania sił i powrotu do domu :-)

A Madlen79 ??? Ktoś coś wie ???
 
Witajcie mamuśki
Joanna serdeczne gratulacje i dużo zdrówka dla was :-)
Nathani mnie się też dzisiaj totalne pierdoły śniły. Zgubiłam się w jakimś lesie, doszłam do głównej drogi i porwały mnie dwa typki kabrioletem :rofl2:
Ciril co się dzieje? Trzymaj się jakoś

Ale dzisiaj pogoda dobijająca. Mgła jak nie wiem co... Między 9 a 13tą mają nam nowy piec c.o. przywieźć, brrrrr ale będzie zimnica jak odłączą stary
 
reklama
Do góry