reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Witam się i ja :tak:
Madlen79 spóźnione ale szczere życzonka dla córcie. Niech się jej wszystkie marzenia spełnią :tak:
Nathani bardzo ładna betka. Teraz tylko musisz powtórzyć i będziesz mogła cieszyć się ciążą bez stresu :tak:
Fiolka ja przy synku miałam mierzoną ale to teraz w standardzie badają na usg pomiedzy 11 a 14 tygodniem ciąży. Mi lekarka przy pierwszym pomiarze podała 2,7 :szok: i byłam całą ciąże przekonana, że jest zwiększone prawdopodobieństwo że dziecko będzie miała ZD. Ale nie robiłam dodatkowych badań bo i tak zdecydowałabym się urodzić. Okazało się później, że pierwszy pomiar był taki bo młody się ruszał a drugi był już prawidłowy 1,2 ale tego mi nie powiedziała a ja się dowiedziałam jak brałam ksero od niej do sprawy sądowej :-D
A ja się dzisiaj zdenerwowałam z rana i aż mnie brzuch bolał. W styczniu zapisałam się na kurs fryzjerski. Jak poszłam płacić dopytałam się czy napewno są luźne godziny bo mam małe dziecko w dodatku niepełnosprawne i nie mogę chodzić codziennie po 8 godz i miało nie być problemu. A dziś mi dziewczyna u której mam praktykę mówi, że mam połowę godzin wyrobioną a umowa się kończy 30 kwietnia. To ja w auto i do cechu. Kobita powiedziała mi że mogą do końca maja przeciągnąć bo to i tak za długo jak na kurs. Nosz ku**** chyba wiedzą co można a co nie. Miałam mieć też czeladnika w cenie a teraz się okazuje że dodatkowo płatne 600 zł!! Aż mi się odechciało wszystkiego. Oby udało mi się skończyć do końca maja. No się wygadałam :-D Za to po powrocie do domku zaliczyliśmy z Mikim miły spacerek. Spotkaliśmy też koleżanke z dzieciakami więc sobie poplotkowałam :-D
 
witam,

ale duzo waszych wpisow, fajnie sie was czyta.

zmienilam usg z czwartku na jutro wiec trzmajcie kciuki,

ktora z was jeszcze bedzie robila badania przeziornosci karkowej i na ZD?

z tego co wiem to badanie na ZD robi sie okolo 20 tygodnia, takze pozno, chyba tego nie zrobie.

pozdrawiam

brzuch wlasnie mnie nie boli dzis,,,, hmmm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Fiolka - głowa do góry, będzie dobrze - nie - musi być dobrze ;-)

iDĘ SIĘ POŁOŻYĆ BO DO TEGO DOSZŁY DRESZCZE .... okropnie mi dzisiaj...
Pozdrawiam i życzę miłej nocki.
 
Do góry