reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
ruda iza zjedz coś słodkiego lub wypij szklankę bardzo zimnej wody:-)
basia moja córa od urodzenia alergik i wiem co przeżywasz, my walczymy z tym praiwe juz 13 lat. Daj jej troszeczkę i zaobsewuj co się bedzie działo.
wiolka tulę wirualnie, odpisałam:happy:
 
hej dziewczyny:) u mnie paskudna pogoda dzisiaj;/ lece niedlugo do sasiadki na plotki:) ona tez w ciazy, dwa tyg krocej ode mnie:)
a zapytam.. na co pije sie ta herbate z lisci malin?:O bo ja pierworodka i zielona jestem w niektorych sprawach:(
lil dobrze ze nie zatrzymali Cie w szpitalu, jednak w domu to w domu a jeszcze masz troche czasu:)
4madlen trzymam kciuki za jutrzejszy dzien:):*
jakos mi ostatnio ciagle nie dobrze, mdli mnie nie zaleznie od tego czy zjem czy nie;/ juz mnie to irytuje troche bo cala ciaze bez tego typu dolegliwosci mialam nawet na poczatku nic a teraz codziennie mi nie dobrze, czuje sie jakbym byla w drugim a nie w dziewiatym miesiacu:D macie moze podobnie?
co do nawizacza to wszystkim dziekuje za podpowiedzi, zdecydowalam w koncu ze tak jak radzicie kupie poki co te ceramiczne dwa lub trzy zawiesze na grzejnik a potem w razie czego dokupi sie ten ultradzwiekowy:)
 
ja mam fenka 4x na dobę, a isoptin 3x W sumie od piątku zostanie mi tydzień do 36 hbd... W piątek mam wizytę, to zobaczymy...
 
ruda iza dostałaś kopniaczka...może śpika sobie? poczekaj jeszcze.
mam ambitny plan małe spa peeling, maseczki.problem taki że zamiast się udać w stronę łazienki leżę brak mobilizacji jakaś leniwam
 
Ostatnia edycja:
hej.
U mnie nic nowego, D. poszedł do pracy i już umieram z tęsknoty:sorry:
Dobrze że pogoda w miarę to pójdę na dłuższy spacer z psem.
Ciuszki gotowe ułożone w komodzie, mały rozrabia a mnie męczą mdłości znów:baffled:
idę poczytać
 
ruda iza dostałaś kopniaczka...może śpika sobie? poczekaj jeszcze.

Chyba jest już OK, mała się zaczyna ruszac pomału i delikatnie, brzuch mam twardy jak orzech. Na szczęście moja lekarka jest codziennie w gabinecie i przyjmie mnie w każdej chwili. W razie czego mężulek jest pod telefonem i w każdej chwili może wyskoczyć z pracy żeby mnie zawieźć do szpitala. A teściowa nie pracuje wiec starszakiem się zajmie w każdej chwili. Mogę spokojnie leżeć, relaksować się i nie panikować , ufff
 
reklama
naty herbate z liści malin pije się na wywołanie skurczy, czyli jak będziesz już w terminie to zacznij pić żeby nie przenosić, niekture dziewczyny już w 38 tygodniu piją
 
Do góry