reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Witam i pozdrawiam wszystkie Łodzianki!

Powoli przyzwyczajam się do nowego forum. Jednak strasznie wolno mi chodzi... :-( Zdaję sobie sprawę, że internet bezprzewodowy jest zawodny, ale aż tak źle nie jak istaniało stare forum. No cóż, mam nadzieję, że to tylko przejściowe komplikacje.

U niektórych zmiany się zbliżają:-) ... jakieś remonty planowane. Życze zatem powodzenia.

Całusy dla wszystkich!
 
Przepraszam, ze się tak wcinam ale mam pytanko :zawstydzona/y:
Czy na terenie łodzi jest jakiś pożądny (cztaj duży) sklep z wóziami :confused:
Jak znacie jakiś dobry to poprosze o adres :-) a i jeszcze jakaś hurtownia z art. dziecięcymi :happy: Jakbyście mogły mi pomóc i napisać na priv to bym była bardzo wdzięczna :-)
 
Hej, odmeldowuję się. Nowe forum, jego wygląd, grafika, spowolnione obroty itd do d....nijak nie mogę się do niego przyzwyczaić.
U nas ok, Julek waży już 8570g, mierzy 66 cm. Ze względu na genialną aurę spacerujemy prawie non stop - Julek jest królem łąk i lasów Janowa i chyba mu z tym dobrze. Pozdrawiamy. :-D
 
reklama
helou :happy:

widzę, że nowa forma odtstraszyła łodzianki skutecznie :laugh2:

jak wam sie podoba taka piękna jesień, ha? bo moim zdaniem mogłoby tak byc do grudnia. temperatura mogłaby stopniowo spadac, ale lepiej żeby nie było błota :-p a potem tuż przed świetami BN fura śniegu. i tak do lutego. w marcu piękna wiosna, a potem znowu upalne lato :tak: za pewne będzie inaczej i już niedługo będziemy grzęznąc kółkami wózków w błocie, no ale pomarzyc zawsze można :-) chętnie pomarzę też sobie że jutro wygrywam te 10 000 000 w totka :laugh2:

choc praca się rozkręca - może nawet aż za bardzo - będę musiała zrywac sie o 6 rano :szok: jeśli wypali ostatnia propozycja mojego szefa.

abrzuzka łazienka prześliczna!!! naprawdę! :tak:
 
Do góry