reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
nie no!!!! o przestaniu to chyba mowy nie ma!!!! jest jakie jest, tez nie bardzo mi sie podoba, ale chyba nie bedziemy sie roztawac z powodu wyglądu!!!!!:confused:
 
Witam! Szta graficzna nowego forum... :-( I jeszcze mam problemy żeby się połączyć, albo po prostu brak mi cierpliwości... Mam nadzieję, że z czasem te utrudnienia miną. Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Witam mamusie!
Jakoś nie moge się przyzwyczaić do nowej szaty... Miałam spory problem z zalogowaniem się po zmianach ale w końcu się powiodlo.
Mam nadzieję, że Łodzianki nie rozpadną się przez te zmiany :).
Pozdrawiam Mamusie i Dzieciaczki
 
Wygląda na to ze nowe forum NAm sie nie podoba.Widocznie tak trzeba było i musimy sie przyzwyczaić.
Kamil po przedszkolu przychodzi tak zmęczony, ze tylko zjada cos, myje sie i tak około 19 usypia:-)
 
to masz spokój mamusiuagusiu :) przynajmniej z jednym synkiem ;)

my byliśmy dziś na zdrowiu w ogródku jordanowskim (już otworzyli z tym, żę rozebrali częśc atrakcji) i wszystko było super dopóki się dziecko oczywiście w szale zabawy nie przewróciło :( bałam się, że ząbki sobie wybił, ale tylko skaleczył dziąsła. teraz już czyta książeczki przed drzemką :)

a moja praca powoli się rozkręca - w tym tygdoniu już 13h. co znaczy, że wracam po nocy.. ale za to codziennie jestem do 15-16 w domu. zaczęłam się zastanawiac jakby ten czas wykorzystac (pomijam sprzątanie, gotowanie itp - to robię oczywiście) i mam zamiar zabrac się za drobne prace remontowe w mieszkaniu. jest tylko jeden problem ;) nie mam kompletnie doświadczenia :( może któraś z was kładła kafelki? albo wypełniała fugi ? no i chcę jeszcze drzwi przygotowac do malowania i pomalowac... zobaczymy czy się uda ;)

a co u reszty łodzianek?
 
i mam zamiar zabrac się za drobne prace remontowe w mieszkaniu. jest tylko jeden problem ;) nie mam kompletnie doświadczenia :( może któraś z was kładła kafelki? albo wypełniała fugi ? no i chcę jeszcze drzwi przygotowac do malowania i pomalowac... zobaczymy czy się uda ;)

mój mąż w tej dziedzinie jest fachowcem :-) zarabia w ten sposób na pieluchy :)
 
No udałąo mi sie wstawić zdjecie.
Jewszcze mam tylko jedno pytanie, co mam zrobic zeby mam zrobic, aby słoneczko gg było widoczne.Chodzi mi o to zeby było wiadomo ze jestem dostepna albo nie jestem.
 
reklama
Do góry