reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Rajani ja mialam tez lekarza prowadzacego ktory nie pracowal w zadnym szpitalu i jak najbardziej mozesz wybrac sobie szpital w ktorym chcesz rodzic

co do tych lozek szpitalnych to rowiez uwazam ze sa za wysokie, ja mimo naturalnego porodu i tak nie moglam usiasc na poczatku i schodzilam z niego dosc dziwnie:)
 
ja tez miałam lekarza, który nie pracował w żadnym szpitalu i jak zaczęłam rodzić pojechałam po prostu do Madurowicza na izbę przyjęć
mała już zdrowa, ja też powoli dochodzę do siebie...teraz małż coś kicha i prycha:(
p.s. ale fajnie, że nas coraz więcej:-)
 
rudacool, to szybciej niz ja doszłas do siebie po cc...mnie to teraz przeraza i nie wiem czy nie sprobowac rodzic naturalnie..poza tym to podobno dla dziecka lepsze.

Witam Rajani :) JA jestem w 18tyg. ciaży, ale szybko leci... W jakiej części Łodzi mieszkasz i gdzie chcesz rodzic?
 
b_margot - ja myśląc o drugim dziecku pewnie będę zastanawiać się nad naturalnym porodem , no chyba ze mój kolejny brzdąc będzie taki duży jak Nikoś . Po naturalnym porodzie szybciej się dochodzi do siebie i też słyszałam że jest to lepsze dla dziecka. Trzeba rozwarzyć wszystkie za i przeciw .
 
b_margot Mieszkam na górnej i zastanawiam się gdzie. Bylam nastawiona na to by byl to Madurowicz ale dzis przeczytalam w gazecie ze prywatna klinika Salve Medica w tym roku moze przyjac ponad pol tysiaca porodow na NFZ.
 
Rudacool ,a UDAŁO jej sie urodzic naturalnie?
Rajani, to musimy sie dowiedziec o co chodzi o to dofinansowyuwanie, bo ja jak byłam na poczatku stycznia , to powiedzieli mi ceny i to nie małe...wiec darmowe i zupełnie dofinansowane z NFZ to nie jest...Mysle ,ze to dofinansowanie powoduje to,ze porod kosztuje nie 6tys. tylko 3200zł (naturalny)
 
reklama
Rudacool ,a UDAŁO jej sie urodzic naturalnie?
Rajani, to musimy sie dowiedziec o co chodzi o to dofinansowyuwanie, bo ja jak byłam na poczatku stycznia , to powiedzieli mi ceny i to nie małe...wiec darmowe i zupełnie dofinansowane z NFZ to nie jest...Mysle ,ze to dofinansowanie powoduje to,ze porod kosztuje nie 6tys. tylko 3200zł (naturalny)

Z artykulu wywnioskowalam troszke inaczej i poczytalam tez troche na ich stronie, podaje Ci link SALVE : przychodnia specjalistyczna Łódź i tam jest napisane oczywiscie, ale pakiet do porodu naturalnego 3200zl... Wiec na logike wydaje mi sie, ze te ponad pol tysiaca jest zupelnie refundowane przez NFZ jutro rano zadzwonie do szpitala i sie dowiem to dam znac.
 
Do góry