reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Wiki, a byłas zadowolona z Wilinskiego? Czy ten lekarz daje cos od siebie,czy tez trzeba o wszystko pytac? Czy odpowiada rzeczowo na pytania? Czy robił ci czesto USG?Wiem gdzie przyjmuje, bo rodził mi teraz Dudarewicz,a to po sasiedzku :)

Katasza, moja pierwsza ciąze prowadziła Budecka i tez byłam zadowolona. Miala niestety jedna wade, przyjmowała pacjentki nawet do 23 w nocy i miała straszne opoznienia 1-1,5godz.czekania to byla norma. To mnie troche zniecheciło i dlatego teraz szukałam innego lekarza. @ jej wada , wtedy 3 lata temu (nie wiem jak jest teraz) to to ze miala tylko kilka dyzurów w miesiacu...takze trafic na nia z porodem, to graniczyło z cudem. Nie wiem na ile poleciła mnie jako swoja pacjentke lekarzom, którzy wtedy mioeli dyzur...ze dwa razy zajrzała do mnie jak juz lezałam na sali z dzieckiem. Ogólnie wspominam ja milo i napewno nie zbywala pacjenta zdawkowymi odpowiedziami, jak to robi teraz moj lekarz :(
 
reklama
Acha, viki , ginekolog powiedział mi ze moge sama zdecydowac jaki porod,bo juz mineły 3 lata, wiec naturalny tez moze byc. Jedyny plus,ze mam prawo prosic o cesarke od razu...a tego pierworódka nie ma.
 
No owszem Budecka umawia nawet na 23 na wizyty. Ja na razie poślizgów jakiś dramatycznych u niej nie miała (odpukać). Dla mnie ważne jest to, że mnie nie zbywa. Jak będzie przy porodzie to się dopiero okaże.
 
dymelek moja robi srednio tak jak vicki 1-2 dziennie ale jesli dziecko robi nawet 4 a bez wysilku i sa stale to tez jest wszystko ok, widocznie tak juz ma

b_margot faktycznie jest tak. ze po cc mozna rodzic naturalnie jesli minely chyba 2 lata od poprzedniego porodu, moja kuzynka tak tez wlasnie rodzila
 
b_margot dla mnie Wiliński jest najlepszym lekarzem na swiecie.oczywiscie kazdy ma swoje prywatne zdanie co do tego, ale ja bylam ogromnie zadowolona zarówno z prowadzenia ciazy jak i z porodu i pobytu w szpitalu.

jako lekarz udziela wyczerpujących odpowiedzi , bardzo czesto wybiega odpowiedziami zanim zada sie pytanie. chyba w 2010 roku zdobył nagrode "lekarz przyjacielem kobiet" i odebrał ją z rąkjolanty kwasniewskiej.

jak ja bylam w ciazy to usg robił mi nie na kazdej wizycie bo jeszcze wtedy nie mial w swoim gabiniecie. chyba co drugą wizyte przechodzilismy do pokuju dudarewicza i korzystal z jego sprzetu.
obecnie ma juz usg u siebie.

w szpitalu bardzo mi pomógl.raz ze załatwil mi miejsce - bo niestety wtedy nie bylo. bylo kilka dni przed swietami bozego nardzenia i szpital sie zapelnił bo wszystkie kobiety chciały rodzic przed by na swieta wyjsc juz do domu.mialam termin na 16 grudnia. w ten dzien na wizycie powiedzial ze wszystko ok. i ze mam w domu sie spakowac i czekac na jego telefon. zadzwonil juz dnia nastepnego ze jest dla mnie miejsce i w cisgu godziny mialam byc w szpitalu.

oczywiscie tez chciałam pojsc, urodzic by na swieta byc juz w domu........
ale tam kazali czekac az akcja sama sie zacznie a ja nawet nie mialam rozwarcia. nic zero.w koncu dali mi jakies czopki, ktore i tak nie dzialaly na mnie.

to wlasnie wilinski zalatwil mi zamiast tych czopkow zastrzyki, spacerowal ze mna na korytarzu, chodzil po schodach pozniej caly czas przychodzil do mnie i pytał jak sie czuje. to byla sroda pamietam. w czwartek wieczorem zaczely sie lekkie skórcze a w piatek rano wylądowałam na porodówce.
wilinski byl co chwile u mnie. pozniej jak juz okazalo sie ze bede miala cesarke to tez wilinski ją robil.blizny wcale nie widac.po cesarce kazdego dnia po kilka razy przychodzil do mnie .

tak ze naprawde szczerze go polecam!
 
Witam dziewczyny.
Mimo że na łódzkim wątku się nie udzielam, to piszę bo dostałam smsa od szwagierki (też baby boomowa;)).
Dwa dni temu urodziła się dziewczyneczka, która potrzebuje krwi. W banku krwi nie ma ani grama jej grupy.
Potrzebna jest AB lub 0rh- do oddania na Franciszkańskiej.
Ja sama mam dodatnią i nie pomogę, choć bardzo bym chciała.
Może któraś z was, albo z waszych znajomych mógłby pomóc uratować małe życie.
Nie wyobrażam sobie, co przeżywają rodzice tego dziecka.
Proszę, roześlijcie smsy do kogo możecie.
Pozdrawiam was.
 
Witam , jestem tu nowa mieszkam w Łodzi i rodziłam w CZMP jak coś to polecam oddział perinatologi , minus jest taki że nie ma się dziecka przy sobie ale opieka , położne , lekarze naprawdę rewelacja , do maleństwa można chodzić cały czas a maluszek bardzo płacze czy głodny to wołają mamy do dzieci. Ja chwalę sobie ten oddział, miałam cc i opieka jaką dostałam była rewelacyjna , sale sa 2-3 osobowe więc jest prywatność . No i racja z tym co piszecie że jak coś dzieje się z dzieckiem to kierują do CZMP, mojemu synusioi wykryli szmery w sercu i od razu zbadał go kardiolog ( na szczęście nic groźnego )- opieka wszystkich specjalistów na miejscu ma swoje plusy.
 
reklama
Do góry