reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
hej dziewczny przez ten zamet przed swietami nie mialam czasu wejsc na bb, ale spoznione zyczenia sle wam wszystkim:*

Ostatnio mam jakies takie dolki, przez ta cala historie z chorobą, każdy mówi co innego w necie to juz nie czytam bo tam to sie smierci nawet doczytac mozna:(
Znacie moze dobrego lekarza dermatologa albo takiego od medycyny naturalnej? Może być prywatny, i na NFZ.

Wczoraj ochrzcilismy naszego szkraba impreza byla galanta:). Mały na wsi się wychasał za psem po uganiał, pies ucieka a on na czworaka z piskiem za nim usmiałam sie jak nigdy.
A dzis rano całe oczko zaropiałe, czerwone i zapuchnięte..nie wiem czy od razy do lekarza z nim isc czy poczekac ,przemywam mu swietlkiem to oko.
Z odstawianiem to juz wogole nie mam do tego glowy. z butelki pic niechce ale wypił dzis pół soku z lyzeczki, i zjadł rano kaszke na mleko modyfikowanym kupiłam bebiko i chyba mu bardziej smakuje.
Dymelek nie martw sie ja tez karmie na żadanie i powoli staram sie to unormowac, bo przy odstawianiu to Maciej jadłby co 2 godziny a nawet czesciej bo tak ciagnie cyca.
Ja gdyby nie przymusowe odstawianie to pewnie jeszcze bym karmila piersia do 2 lat. tym bardziej ze nie wracam jednak do pracy
 
Mój Adaś też został ochrzczony w święta. Nawet nie przypuszczałam, że może być taki grzeczny. Bardzo byliśmi z niego dumni. Dopiero jak włączyli muzykę goście z sąsiedniej imprezy to się zdenerwował i nawet piersi nie chciał ciągnąć.
Marysia868 piszesz, że twój maluszek biega na czworaka. Mój Adaś nadal nie chce leżeć na brzuszku, a o przewracaniu sie z pleców na brzuch nie ma mowy. Sądze, że już nie będzie chodził na czworaka, bo już bardzo dobrze stoi. Czasem mam wrażenie, że jeszcze chwilka i już będzie chodził....:-)
 
jest to całkiem mozliwe niektóre dzieci podobno obijają ten etap np mój mąż nie raczkował, ale tak bym sie tym niesugerwała bo Maciek też był niechetny do raczkowania ..ale moja mama powiedziała że dobrze by było żeby jednak nie ominął tego etapu bo to dla rozwoju szczegolnie jego bedzie lepsze. i po tyg moze dwóch troche zabawy troche turlania piłki i zacząl raczkowac, nie powiem okres raczkowania trwał krótko ale jednak teraz na nogach głownie by stał ,a le do szybkiego przemieszczania raczkowanie jak znalazł.

dzisiaj od samochodu do domu szedł na nóżkach , nieudolnie, ale jak go chciałam na rece wziąść to nie to płacz, myslałam że do jutra na kolacje nie dojdziemy:), po jakims czasie zauważył że sa gałęzie i że jak mama weżnie na rece to sie da ich dosięgnąć:)

Jutro jedziemy n grila i pierwsza nasza noc u znajomych z dzieckiem, tak srednio mi sie to widzi, ale moze bedzie okej. narobilam sie wieczorem marynat do miesa kielbasy, sosow do miesa i ziemniakow..wiec musi byc okej:)
 
dymalek, spokojnie. Ja też myślałam że moja Diana nie będzie raczkować, bardzo wcześnie zaczęła wstawać i chodzić przy meblach- miała jakieś 6/7 miesięcy. Nie lubiła leżeć na placach, brzuchu, jak ją sadzaliśmy i miała się za co podnieść to wstawała momentalnie. Jak miała 8 miesięcy to pierwszy raz usiadła sama, przekręciła się i zaczęła raczkować. Wszystko na raz z dnia na dzień i dzień po dniu. Wszyscy byli zszokowani, bo już myśleliśmy że jak kłoda będzie leżeć do końca życia :p
Przy meblach chodziła od 7miesiąca a sama puściła się dopiero jak miała 10,5 miesiąca. Tak więc wszystko przed Adasiem.
 
witam was dziewczyny urodzilam i mieszkalam w Lodzi teraz niedaleko pod Lodzia pozdrawiam:-) jestem mama 7-letniej Natalki i w czerwcu spodziewm sie blizniat
 
nie zdążyłam go zrobić bo przybyła spożniona @:( , eh to najwidoczniej jeszcze nie mój czas. szykujemy sie do naszych pierwszych urodzinek:p
 
reklama
Hej,
wybaczcie że nie złozyłam Wam życzen świątecznych ale wcześnie wyjechalismy do teściów, a tam nie ma netu ...

Powiem Wam, ze własnie zaczęłam sie troche niepokioć tym, ze moja Ale nie lubi leżeć na brzuchu, nie mówiąc juz o samodzielbym przewracaniu sie z placów na brzuch :-( Troche pocieszające jest to, że wasze szkrabki maja podobnie, chociaż nie do konca, bo Alcia co prawda fajnie juz siedzi bez podpierania się ale o wstawaniu tez ani mysli ... Kurde, moim zdaniem to ona normalnie sie rozwija (pediata przed szczepieniem tez to mówił) ale co jakis czas mnie nachodzi panika, czy nie zgłosic się na konsultacje do neurologa ...

Pszczolka witaj :tak: Gratulacje podwójnego szczęscia :tak: Zaglądaj do nas jak najczęściej :-)
Marysia, trzymam kciuki za następne podejście :tak:
 
Do góry