reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

murdemille jasne, ze możesz:-) Witamy Cie serdecznie!
dymelek karmię i tak i tak. Od 4 dni mam nowy laktator i zaczęłam pracę nad pobudzaniem laktacji, bo zaczęła mi zanikać. Z dnia na dzień jest coraz lepiej:-) Współczuję Ci z tym jedzeniem :eek:
Kinia1 iulanka bidulki jesteście... Te nieprzespane noce... ale już niedługo waszym pociechom wyjdą te ząbki i wszystko wróci do normy, tego Wam życzę:tak:
Po ważeniu okazało się, że Dawidek w końcu waży ponad 5 kg! Trochę go utuczyłam, ale to jeszcze nie koniec. Kupiłam dla Małego butelkę Lovi z tym smoczkiem "aktywne ssanie" i zauważyłam, że po nim Maluch już nie odrzuca tak bardzo mojej piersi. Teraz szukam samego smoczka do tej butli, ale od 3 m-ca, bo ten, który mam jest mini. Moje Słońce już sobie urządza pogadanki ze mną i małżem - w prawdzie niewiele rozumiemy, ale i tak jest to urocze i śmieszne:-)
Pozdrowionka dla Was!
 
reklama
hej dziewczyny, ja kupilam smoczek a dokladnie butelke lovi treningowa do kubka niekapka, ale narazie sluzy jedynie do gryzienia nie wiem jak go nauczyc ze z tego sie pije.
U nas spanie sie unorowało, tzn mały zasypia kolo 23-24 (niestety) po cycu sam w lóżeczku wiec jest okej, ale w nocy i tak je ze 3-4 razy:/
My już mamy jedynki na dole, wychodziły nam 3 naraz tzn 2 jedynki na gorze i 1 dwojka, a teraz ida naraz kolejna dwójka i kły podobno kły są najbardziej bolesne:(

Nie wiecie moze gdzie kupie biszkopty bezglutenowe?
 
murdemille jasne, witamy i zapraszamy ;)
murdemille jasne, ze możesz:-) Witamy Cie serdecznie!
dymelek karmię i tak i tak. Od 4 dni mam nowy laktator i zaczęłam pracę nad pobudzaniem laktacji, bo zaczęła mi zanikać. Z dnia na dzień jest coraz lepiej:-) Współczuję Ci z tym jedzeniem :eek:
Kinia1 iulanka bidulki jesteście... Te nieprzespane noce... ale już niedługo waszym pociechom wyjdą te ząbki i wszystko wróci do normy, tego Wam życzę:tak:
Po ważeniu okazało się, że Dawidek w końcu waży ponad 5 kg! Trochę go utuczyłam, ale to jeszcze nie koniec. Kupiłam dla Małego butelkę Lovi z tym smoczkiem "aktywne ssanie" i zauważyłam, że po nim Maluch już nie odrzuca tak bardzo mojej piersi. Teraz szukam samego smoczka do tej butli, ale od 3 m-ca, bo ten, który mam jest mini. Moje Słońce już sobie urządza pogadanki ze mną i małżem - w prawdzie niewiele rozumiemy, ale i tak jest to urocze i śmieszne:-)
Pozdrowionka dla Was!

Ja teraz kupiłam Nadii smoczek uspokajacz z lovi i też jestem bardzo zadowolona, także polecam wszystko z tej serii ;) Co do smoczków to w carefoure są :)
 
mamaagusi my też serdecznie witamy!!
Kinia1 jeszcze nie kupiłam butelki lovi, bo nie mam kiedy wyjść na zakupy. Mąż pracuje do późna, a ja siedę cały czas w domu. Czekam tylko jak mama przyjedzie to wtedy na chwilkę mogę sie wyrwać, ale ponieważ Adaś nie chce butelki jest to bardzo krótko. Ostatnio nawet nie mam kiedy napisać na formu, bo Adaś bardzo krótko śpi w dzien, a póżniej trzeba go bujać. Nawet nie chce pisać, co się dzieje jak się nie wyśpi. Już mi uszy pękają od tych krzyków.
Kamelija ciesze się, że u ciebie coraz lepiej. Mój maluszek jest srasny zarłoczek, więc nie mam takich problemów. Adaś jakby mógł to cały dzien by siedział przy piersi. Już jest dość duży a je co 1,5h. Jak jestem sama to nie mam szansy go troche przeciągnąć, bo krzyczy bardzo głośno!
Dziewczyny napiszcie jak często powinnam go karmić, bo pokarmu mam chwilowo wystarczająco, więc na pewno się najada. Pokarm z moich piersi jak są pełne poprostu tryska, więc jak są przepełnione to Adaś bardzo się denerwuje. Zauważyła,że zaczyna żyć wedlug określonego schematu, więc mogłabym teraz próbować coś ustalic.
 
Kate_81 witamy na naszym formu!!!

Kinia1 ja to wszystko dobrze wiem. Problem polega na tym, że mój Adaś uzywa mojej piersi zamiast smoczka. Nawet potrafi się denerwować, że mu leci z piersi mleko. Najlepiej się czuje kiedy lezy ze mną w łożku i cały czas ssie. Jestem wstanie to zrozumieć, kiedy mam mało pokarmu, ale jak jest go dużo to trudno to znieść. Dlatego chciałam się dowiedzieć jak jest u innych karmiących. Adaś już skończył 3 miesiące, więc wydaje mi się, że mogłabym go żadzien karmić. Obecnie karmie go co 1,5godz., więc właściwie nigdzie nie mogę wyjść z domu.
 
Witam drogie mamy :) Od 6 miesiecy jestem mama. Coreczka ma na imie Vesna :-) Rodzilam w Rydygierze- srednio to wspominam. Mieszkam od trzech lat w Lodzi i nie mam kolezanek z malymi dziecmi i dlatego zagladam na to forum :) Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
 
reklama
Ojej, jaki wysyp nowych koleżanek, witamy serdecznie!

Dymelek, mnie się wydaje, że spokojnie możesz próbować wydłużać przerwy między karmieniami. Nic na siłę, ale próbuj. Moje w tym czasie wchodziły w rytm: jedzenie - aktywność - spanie (u starszej jedzenie-spanie-aktywność) i tym sposobem jedzenie jest co 2,5-3h, z czasem wydłuża się aktywność a spanie jest rzadsze. I pamiętaj, że nie każdy płacz to jedzenie - dziewczynki moje np. jak są już zmęczone to zaczynają ostro marudzić do dziś (jakbym im dała jeść to by nie wzgardziły oczywiście :-) ), Anielce wystarczy wtedy dać smoka, położyć do łóżka i odpływa. Z Marysią było gorzej bo smoka nie chciała, a nie czaiła, że żeby zasnąć to oczy muszą być zamknięte...

Kinia, przebiło się coś? U Neli 3 jedynka już na wierzchu, czekamy na jeszcze jedną, lada dzień powinna być.
kamelija super, że jest lepiej.
marysia, nigdzie nie widziałam, ale stawiam na sklepy ze zdrowa żywnością, tam są różne cuda. A z tym lovi to próbowałaś sama przez to pić? ja kupiłam jako pierwszy dla mojej starszej niekapek lovi i sama ledwo z tego zaciągnęłam picie. Z aventu leciało o niebo łatwiej. Ale może to nie ten sam. Anielka też z aventa pije i jest ok.
 
Do góry