reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

hej dziewczyny,mam do sprzedania kolczyki w promocyjnych cenach 2 pary za 15 zł,pierscionki, zestawy kolczyki i branzoletka. zdjecia wysyłam na e-maila, kolczyki są własnej roboty od fikusnych po eleganckie. Może któraś z Was by chciała, a moze mamie czy siostrze pod choinke na prezent?? W łodzi dowozimy kolczyki do klienta za darmo, albo odbiór u Nas jak pasuje.

zdjecia na e-maila, bo jest tego sporo i mój komp tego chyba niezniesie
 
reklama
kurczak i jak tu podać coś maleństwu jak oni takie numery robią... Dobrze, że Nadulka chętnie pija wodę przegotowaną to przynajmniej nie muszę tylko herbatkami jej poić...
 
Na szczęście dzisiaj juz po zielonych kupkach nie ma śladu. Niestety mam teraz problemy z zasypianiem, chyba mu sie cos śni. Zastanawiam się czy nie to dlatego, że za głośno zaczeliśmy sie z nim bawić. Jak to jest z waszymi dziećmi, czy zdarza się że po intensywnym we wrażenia dniu mają problemy z zaśnięciem? Wczoraj mieliśmy gości i w którymś momencie zrobiło się bardzo głośno. Oczywiście było to związane z ich wejściem. Mam bardzo małe mieszkanie, więc od razu robi się tłok. Jak myślicie czy to od tego?
Kinia 1 jeżeli chodzi o te rozmiary to mój Adaś w sobote skończył 2 miesiace, to chyba nie możliwe żeby miał 54 cm w mniejszej wersji rozmiaru 68 ;-)
 
dymelek trochę niemożliwe, więc nie przejmuj się narazie. Jak byłam z Nadką na pierwszym szczepieniu to pediatra powiedziała, że mierzyć będzie można ją dopiero po 3 miesiącu , bo na razie takiemu maluchowi nie można nóżek prostować i nie mirzy się takich dzieci.
Wczoraj byłyśmy z Nadunią u lekarza i dostała stos leków, bo biedactwo ma katarek okropny :(
 
kurczak i jak tu podać coś maleństwu jak oni takie numery robią... Dobrze, że Nadulka chętnie pija wodę przegotowaną to przynajmniej nie muszę tylko herbatkami jej poić...
Ja to na samym początku nie wiedziałam,że to tak mało się daje,smakowała mu to pił,nie wiedziałam skąd ta kupowa woda.Dopiero sama spróbowałam co ten drugi dzień mu dawać te 100 ml i jak ręką odjął,jeszcze zasięgłam jęzora u pediatrowej to ta tylko potwierdziła,że własnie tak trzeba dawać,uff
 
dymelek trochę niemożliwe, więc nie przejmuj się narazie. Jak byłam z Nadką na pierwszym szczepieniu to pediatra powiedziała, że mierzyć będzie można ją dopiero po 3 miesiącu , bo na razie takiemu maluchowi nie można nóżek prostować i nie mirzy się takich dzieci.
Wczoraj byłyśmy z Nadunią u lekarza i dostała stos leków, bo biedactwo ma katarek okropny :(
Zgadza się Kinia
Dymelku przy drugim szczepieniu Ci dziecia zmierzą,przynajmniej nasz był mierzony przy drugim szczepieniu
 
Hej dziewczynki:-)
Długo mnie nie było na forum, bo macierzyństwo pochłonęło mnie bez reszty. Jakoś sobie daje radę z moim małym Bączkiem, choć bywało różnie. Kolki, które mu dokuczały od jakiegoś czasu trochę rzadziej go atakują. Niestety mój Maluszek nie daje mi za dużo spokoju, bo przyzwyczaił się do noszenia i zasypiania na rękach... Wiem, że sama sobie jestem winna, ale to był jedyny sposób na uspokojenie Dawidka i przespanie się w nocy. Kiedyś go odzwyczaję (mam nadzieję):-D W najbliższym czasie czeka nas wizyta w przychodni na ważenie i prześwietlenie bioderka. Aha i jeszcze te nieszczęsne szczepienia...
Pozdrawiam Was gorąco:-)
 
reklama
Do góry